Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Persil s účinnou recepturou pro život v pohybu

Post date:

Author:

Category:

Každý den přináší do našich životů množství povinností, s nimiž souvisí i neustálý pohyb. Ráno spěcháme do práce, po ní „letíme“ na nákup, s dětmi na kroužky a večer se snažíme věnovat svůj čas domácnosti či cvičení. Koloběh, který si žádá množství energie a trpí jím i naše oblečení. 

Nový Persil Odor Neutralization s technologií neutralizace zápachu během praní neutralizuje intenzivní pachy a vy tak můžete nosit vaše oblečení bez obav, že by se hned při prvním pohybu nepříjemný odér vrátil.


V prvním kroku se během praní oblečení důkladně čistí i od těch nejhlubších nečistot a zaschlých skvrn, a to díky technologii hloubkového čištění se speciální směsí enzymů. Ve druhém kroku působí technologie Odor Neutralization, která neutralizuje nežádoucí pachy, a dokonce předchází jejich vzniku. Vaše oblíbené oblečení tak zahalí dlouhodobou, svěží a ničím nerušenou atraktivní vůní. 

Tento benefit oceníte především v péči o textilie směsné a vyrobené ze syntetických vláken, které jsou pro svou strukturu citlivější na zápach.

Nový Persil Odor Neutralization proti silným zápachům je k dispozici ve variantě Regular pro bílé a stálobarevné prádlo, Color pro prádlo barevné a oblíbených pracích disků Persil Discs 4v1. 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!