Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Móda manažerek

Post date:

Author:

Category:

Provádět módu manažerky není opravdu jednoduché. Člověk se musí na to prostě narodit, musí mít v krvi koordinovat lidi, vědět jak s nimi. Také musí mít také chuť neustále se vzdělávat a motivovat ostatní. Jelikož má takové vlastnosti v krvi, tak určitě se tato povaha přenáší i do módy, do toho co si obléká, které trendy ho zajímají, kde rád investuje. Zeptali jsme se několika manažerek, co rády nosí, jaké jsou pro ně základní kousky a do čeho rady investují.

Manažerky jsou často dámy s vytříbeným vkusem v oblečení. Sahají po kvalitě a klasice. Každý šatník této ženy musí obsahovat klasický dress code tvořen ze saka, sukně, lodiček, kožené kabelky a kvalitních slunečních brýlí. Také nezapomínají na kvalitní koženou peněženku a kvalitní kožené pouzdro na své dokumenty. Samozřejmě jejich šatník netvoří jen čistě elegantní věci. Nacházejí se v něm i sportovní potřeby a oblečení. V tomto případě sahají po značkách a opět v první řadě stojí kvalitní materiály. To, co si v daný den vezmou ovlivňuje hlavně jejich nálada po probuzení, tedy i počasí, do kterého se probudí.

Nahlédněme však na jednotlivé části oblečení. Vrch hlavy často pokrývá moderní klobouk, který nosí hlavně v chladných měsících. Je to proto, aby zvýraznily jejich ženskost a tak ukázaly, že na předních pozicích mohou být i klidně ženy a ne jen muži. Kvalitní sluneční brýle jsou samozřejmost. Kromě toho, že chrání zrak, tak poukazují na to, že manažerka dbá o své zdraví a zajímá se o módu a kvalitu.

Jak jsme zmínili, tak nejčastěji se v jejich šatníku vyskytuje sako. Je to proto, že působí elegantně, nadčasově a zároveň stylové. Dá se pěkně doladit ik džínům a my nebudeme mít pocit, že někdo, kdo nás mě vést působí líně a neupraveně. Určitě si můžeme všimnout, že manažerky mají rády i nošení kožených bund. Pod nimi najdeme povětšinou nějakou halenku, která nese aktuální trend. Tedy momentálně nějaká s květinovými vzory a vzory samotnými.

Spodek tvoří převážně sukně nebo tříčtvrteční kalhoty, aby se zvýraznila pěkná postava jejich majitelky. Jak jsme již zmínili, tak i velmi oblíbené jsou džíny, které jsou v současné době velmi pohodlné. Čemu se však vyhýbají, tak jsou legíny. K jejich profesi by to nepasovalo, vzbuzovalo by to pocit lacinosti a nevkusu.

Boty jsou většinou na vysokém podpatku, nějaké jehličky. Dámy, které však takové lodičky nemají rádi, tak sahají po trendy mokasínech z pravé kůže. Samozřejmě musí ukázat kvalitu, protože nikdo nemůže lépe motivovat lidi, když má ošoupané boty. Kvalita je tedy v tomto případě důležitá.

Doplňky jako náušnice, kožená kabelka, náramky a hodinky musí být kvalitní. Tyto malé kousky oblečení nemohou být s nekvalitních materiálů, protože jsou nošeny dennodenně a právě na nich by bylo vidět, že je to něco velmi opotřebované. Kožená kabelka je povětšinou většího formátu, protože jejich práce chodí dennodenně s nimi. Náušnice jsou jemné, striktní, ne až tak beroucí dech. Nechtějí být kýčové, chtějí působit jemně. Náramek a hodinky jsou značkové, protože často pracují s rukama a tyto doplňky je vidět nejvíce. Samozřejmost jsou upravené nehty, ale žádné kočičí drápky.

Manažerky mají rády nové trendy, ale spíše sahají po klasických a nadčasových kouscích. Chtějí vypadat dobře v kvalitním oblečení, ne v nějakých chvilkových trendy záležitostech. Samozřejmě v jejich šatníku se najde i mikina či tepláky a tenisky, protože ve volném čase potřebují od všeho vypnout a nejlépe se jim to podaří v pohodlném a měkkém oblečení, někde na terase s kávou v ruce.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!