Pátek, 25 září, 2020
- Komerční sdělení -

Odstranění celulitidy s TriActive přístrojem

Post date:

Author:

Category:

Která z nás by se občas při pohledu do zrcadla netrápila myšlenkou na to, že má nějaké to kilo navíc, nebo nesmutnila nad všudypřítomnými striemi a příznaky celulitidy. Občas se člověk může snažit sebevíc a stejně se nedaří těchto malých vad na kráse zbavit. A přitom se jedná o věci, které vypráví příběh našeho těla. Strie mohou vypovídat o období očekávání příchodu nového člena rodiny a malé příznaky celulitidy o přeměně těla dívky na tělo ženy. Přesto se však mnohým strie a nerovná kůže nelíbí a raději by se jí nějakým způsobem zbavili. Pro ně by mohlo být vhodným řešením využití radiofrekvenčního liftingu TriActive.

Využití a výhody Triactive přístroje

Radiofrekvenční lifting Triactive pomáhá ke zpevnění kontur těla i obličeje. Zároveň pomáhá kontury modelovat a celkově korigovat postavu, odstraňuje celulitidu a zpevňuje a stahuje povislou kůži. Využijete ho při zbavování se přebytečného tuku v oblasti břicha, hýždí, boční strany stehen, zad, rukou i holení. Jedná se o skvělý zákrok na podporu hubnutí, kdy vám pomůže dosáhnout kýžených výsledků.

Princip ošetření

Při radiofrekvenčním liftingu se používá speciální přístroj kombinující hned několik metod dohromady. Jeden z těchto přístrojů najdete i na pražské klinice Altos, která právě toto ošetření doporučuje pro odstranění celulitidy. Triactive přístroj umožňuje působení vysokofrekvenčního ultrazvuku a laseru s radiofrekvencí při lymfodrenáži. V průběhu ošetření dochází na základě působení tepla v hlubokých vrstvách buněk pokožky k rozmělnění tukových buněk a jejich následnému odbourání. Zároveň ošetření stimuluje novotvorbu kolagenu a elastinu, tedy dvou látek, které mají na svědomí pružnost a pevnost pokožky. Díky tomuto komplexnímu působení přístroje Triactive toto ošetření nejen redukuje výskyt celulitidy a tukových polštářků, ale rovnou vám pomůže ochablou kůži vypnout a zpevnit.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...