Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Nosoretní rýhy – 2 způsoby jejich vyplnění

Post date:

Author:

Category:

Hluboké nosoretní rýhy patří mezi výrazné projevy stárnutí pokožky. Naštěstí se s nimi už nemusíte trápit. Moderní estetická medicína má řešení i pro ty, které nelákají náročné a rizikové operace.

Podívejme se na 2 velmi účinné a elegantní procedury, které vás zbaví výrazných nosoretních rýh a to velmi bezpečně, rychle a se skvělými výsledky.

Výplně s kyselinou hyaluronovou

Dermatologové i ženy ji milují. Tato kyselina dosahuje báječných výsledků, omlazuje díky své hydratační schopnosti – dovede na sebe navázat ohromné množství vody (tisícinásobek vlastní váhy). Právě tato vlastnost se využívá pro odstranění hlubokých vrásek i pro další modelace obličeje.

Tam, kde je třeba dodat tváři objem (v našem případě tedy přímo v nosoretní rýze), se injekčně zavede kyselina hyaluronová. Ta na sebe naváže vodu, a tím dané místo vyplní přirozeným polštářkem, který je tvořený tou nejbezpečnější látkou.

Dnes se takto běžně zvětšují rty, odstraňují vrásky a provádí speciální šetrný lifting, zvaný softlifting. Pro vyplnění nosoretních rýh je tato injekční metoda velmi účinná, pohodlná i šetrná.

Injekční výplně Radiesse – účinná novinka

V poslední době se do pozornosti dostává výplň Radiesse. Stejně jako kyselina hyaluronová se zavádí injekčně do míst, která potřebují získat na objemu, využívá se v nejrůznějších partiích, třeba i v oblasti brady, čelisti a rukou.

I výplň Radiesse je založena na léčebných látkách a má blahodárný vliv na produkci kolagenu ošetřené pokožky. Díky tomu výplň nejen vyhlazuje vrásky, ale pokožka se navíc sama regeneruje, zpevňuje a omlazuje.

Kdy je která procedura vhodná?

Procedury jsou si podobné, lze je i kombinovat. Záleží na vaší pokožce i představách o výsledku. Která výplň je vhodná právě pro vás, to je otázka pro zkušeného dermatologa.

Objednejte se nyní na nezávaznou konzultaci s doktory z estetické kliniky Altos v Praze, kde se na vás podívají a doporučí vám nejvhodnější řešení přesně na míru. Neváhejte a objednejte se, radost ze sebe sama dává životu úplně jiné barvy. A dnes už stačí tak málo.

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!