Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Chcete se smát? Tak udělejte těchto 5 věcí.

Post date:

Author:

Category:

Každý z nás by chtěl být dennodenně šťastný. Jelikož víme, že se to nedá někdy tak hladce a snadno, tak vám v tomto článku přineseme 5 činností, jak si vykouzlit úsměv na tváři. Vyzkoušejte to, určitě se vám to podaří.

Hýbejte se!

Ne nadarmo se říká, ve zdravém těle, zdravý duch, nebo určitě znáte pohyb léčí. My bychom v tomto případě ještě doplnily, hýbejte se a budete se smát. Není to žádný výmysl, ale naopak zkuste to. Do těla se vám vyplaví více endorfinů a vy budete spokojenější a tudíž i šťastnější.

Nakupujte!

Je to tak. Jsme v době, kdy nobyčajný nákup vyplaví hormon štěstí, hlavně u nás žen. Rady si kupujeme nové oblečení, kožené kabelky, boty, doplňky na sebe. Rady si kupujeme věci do domácnosti a do zahrady. Jsou to činnosti, které nás těší, které nám vykouzlí úsměv na tváři.

Vyspěte se!

Jednoznačně spánek je činnost, která nás dělá klidnějšímu a spokojenějšími. Pokud máme nedostatek spánku, tak jsme nervózní, nešťastní a nespokojení. V tomto případě je tedy žádná šance na vyčarování nějakého úsměvu. Dopřejte si tedy dostatek kvalitního spánku. Váš organismus vám sám napoví, kolik potřebuje, protože tak jak málo spánku škodí, tak i velmi mnoho spánku našemu tělu neprospívá.

Obklopte se modrou!

Modrá barva je barvou pohody. Proto byste měli ve své domácnosti, ve svém šatníku mít něco v modré barvě. V zahrádce nemusíme, protože máme nad sebou modrou oblohu. Do své domácnosti si dejte alespoň jednu modrou stěnu. Pokud je to na vás moc, tak zkuste si ji dát například do prádelny. Také v šatníku mějte něco v modré barvě. Co tak nějaká modrá kožená kabelka 

Vypněte si mobil!

Ano, zkuste relaxovat, ale bez mobilu. Právě mobil je někdy požírač naší pozitivní energie. Neustále nás něco honí, nějaké termíny, telefonáty, zda zprávy od přátel. Ne vždy jsou tyto věci jen příjemné a proto se pokuste vypnout na pár hodin denně svůj mobil. Zkuste si najít tuto rutinu a uvidíte, zvyknou si na to ostatní a nebudou vás již v tomto čase hledat. Uvidíte, přinese to své ovoce, ale v tomto případě úsměv na tváři.

Co říkáte? Není to až tak náročné, co jsme vám dali v tomto článku jako tip. Myslíte, že vám to za váš úsměv a pozitivní energii stojí? Nám určitě ano, proto se snažíme tyto zásady dodržovat a můžeme v celku říci, že míváme často úsměv na tváři.

Zdroj obrázků: www.google. cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!