Čtvrtek, 24 září, 2020
- Komerční sdělení -

Nechte se při letu balonem rozmazlit

Post date:

Author:

Category:

Let balonem je sen mnoha lidí. A všichni, kdo o něm jen trošku přemýšlí, by ho měli vyzkoušet! Jde o nezapomenutelný zážitek, díky kterému se podíváte na svět z jiné perspektivy, pročistíte si hlavu a zažijete něco nového, nevšedního. A pokud zvolíte Ebalon.cz, zažijete mnohem více.

Kromě toho, že si budete moci vybrat mezi několika druhy letů balonem, máte možnost si zvolit také místo startu. Je tedy na vás, zda chcete vidět stověžatou Prahu nebo třeba přelétnout nad Karlštejnem.

(Ne)obyčejná letenka a let balonem?

Po zakoupení letenky máte rok na to, abyste ji uplatnili. V případě, že to nestihnete, lze platnost po domluvě prodloužit. A nejde jen o nějaký papír nebo kód, který vám přijde e-mailem. Letenka je graficky upravená a dostanete ji ve složce společně, jako dárkové balení s prospekty o tom, jak probíhají lety, co obsahují a najdete v nich i podrobnosti o balonu, kterým sami poletíte.

Let balonem, nechte se rozmazlovat

Před letem, který trvá něco málo přes hodinu, se všichni účastníci letu sejdou na startovací louce, kde bude před zraky všech balon postaven. Pilot také pasažéry provede bezpečností, která je nutná dodržovat při letu balonem, zodpoví otázky všech pasažérů, zhodnotí počasí a probere s ostatními předpokládaný plán letu.

Let balonem
Let balonem

Během letu je potom všem na palubě nabídnuta možnost občerstvit se nealkoholickými nápoji. Po přistání na vás potom čeká chlazený sekt a občerstvení na dodání energie. Až popadnete dech a vzpamatujete se z letu, můžete se všemi probrat pocity, pilot také zodpoví dodatečné otázky. Během toho je sklizen balon a akce končí odvozem pasažérů na místo startu.

Ještě více na památku

To, že jste absolvovali let balonem na vlastní kůži, je možná dost velkou vzpomínkou. Ebalon.cz má ale pro všechny pasažéry mnohem více. Pro všechny je připraven certifikát o absolvování letu a je možnost nechat si bezplatně zaslat fotografie z letu. Navíc je všem dodána i přesná trasa letu. Rozhodně se budete mít čím chlubit u všech známých! A třešničkou na dortu je ještě sleva na příští let, jako odměna za odvahu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!
Redakce
info@press-media.cz

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...