Sobota, 26 září, 2020
- Komerční sdělení -

Nábytek z masivu nejen do domácnosti

Post date:

Author:

Category:

Nábytek Mirek je připraven dodávat zboží nejen do domácností, ale také do hotelů. Hotely a vše, co s tím souvisí, je třeba také vybavovat, a to především kvalitním nábytkem z masivu, a to ideálně z internetového portálu nabytekmirek.cz. Díky tomu, že nábytek Mirek je na trhu již od roku 1993, tedy již dvacet pět let, tak dokáže skutečně velice hbitě reagovat na změny a na nové trendy, dokáže zařídit přesně to, co hotel či restaurace od dřevěného nábytku očekává. Jedná se především o odolnost, kvalitu a dlouhověkost. Ani za vícegenerační používání se náš nábytek nezmění. V nabídce nábytku Mirek naleznou zákazníci celou řadu kolekcí, takže pokud máte rádi například styl takový, který se hodí jak do interiéru, tak na terasu, tak u nás určitě pořídíte jídelní stoly a k tomu třeba i zahradní set či zahradní sestavy.

Dosavadní úspěchy slovenského nábytku

Jak již bylo řečeno, společnost je slovenská, takže kvalita a pevnost je na prvním místě. Vybaveno díky nábytku Mirek bylo již více než sto restaurací, a to jak na Slovensku, tak samozřejmě i v okolních zemích. Nábytek z masivu, a to samozřejmě včetně jídelních stolů z masivu a provence nábytku, využívají klienti třeba i ve městech jako je Avion či Nice a podobně. Dále se také nábytek Mirek může chlubit tím, že rustikální nábytek či selský nábytek z jeho dílny zdobě několik penzionů v Rakousku a dalších zemích Evropské unie, jmenujme například Budapešť, ale třeba i Prahu. Dalším velkým plusem je to, že nábytek Mirek, ať už se jedná o jídelní židle, anebo třeba o manželské postele z masivu, tak veškerý nábytek je vyráběn v souznění a harmonii s přírodou, a je to na tom skutečně cítit.

 

Kvalita na prvním místě

Jelikož dřevěný nábytek Mirek jsou Slováci tělem i duší, tak dbají na maximální kvalitu, odolnost a dlouhověkost. Nábytek je top, protože Preciznost a pečlivost na prvním místě, takže ještě před tím, než každičký i sebemenší kousek včetně jídelních židlí, opustí dílnu, tak je dvakrát kontrolován, aby i váš zahradní set byl top.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...