Pondělí, 4 března, 2024
- Komerční sdělení -zeny

Make-up každý den?

Post date:

Author:

Category:

Bez make-upu nikam

Bez make-upu nikam nechoďte, není to z důvodu, že by se vás mohl někdo leknou, ale  jedná se i o ochranný faktor pleti. Většina make-upů obsahuje ochranný faktor, a tak chrání naši pleť před UV zářením. Dále se také vyrábějí make-upu s oleji či vosky, které také pleť vyživí a dodají vitamíny. Antibakteriální  make-upy pomáhají léčit akné.

Dokonalý make-up
Dokonalý make-up

Jaké jsou druhy make-upů

Tekuté

Jedná se o nejrozšířenější a nejuniverzálnější druh. Má jednoduché složení a pleť dokonale sjednotí. Make-up existuje jako tekutý, matující, rozjasňující i hydratační.

Pudrový

Ideální pro mastnou pleť, nebo ženy , které mají rády matný vzhled. Značně vysušuje takže není vhodný pro suchou pokožku a pleť s hlubokými vráskami.

V tyčince

Rychlý pomocník do kabelky a na cesty. Stačí nanést několika tahy na tvář a dobře rozetřít. A je to.

Tuhý a krémový make-up

Skvělý na rychlé a účinné použití. Rychle se spojí s pletí a není s nim žádná práce. Většinou se prodává v krabičce.

Make-up

Jak vybrat správnou barvu?

Největším oříškem je vybrat správný odstín k vaší pleti. Barva by vám měla sjednotit obličej, krk a případně dekolt do jednoho odstínu. Naneste si tři nejbližší odstíny a s odtupem se dívejte , který je nejblíže barvě vašeho dekoltu a krku. Pokud si nejste opravdu jistá sáhněte po světlejším odstínu make-upu. Důležité je také jaký máte podtón pleti, zda je do žluta či dorůžova.

Make-up

Poradíme vám fintu jak vše zjistit. Podívejte se na své žíly na zápěstí. Mají-li barvu do modra, máte růžový odstín pokožky. Pokud jsou do zelena, nádech pleti je do žluta. Make-up nanášejte v několika tenčích vrstvách než v jedné silné. Dokonalá barva pleti tak vypadá přirozená a déle vydrží.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

GoldBach.cz

  

 

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!