Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Kvalitní prostěradlo, základ dobrého spánku

Post date:

Author:

Category:

Pohodlná postel je základ pro kvalitní spánek. Do postele patří nejen dobré povlečení, ale také správné a poctivé prostěradlo. Tento kousek bývá při nákupu ložního prádla občas opomíjen, ale rozhodně nezaslouženě. Na prostěradle totiž záleží! 

Hlídejte kvalitu

Na prostěradle trávíte každou noc v průměru osm hodin, a to je hodně času. Převalujete se, vrtíte, potíte a prostěradlo dostává pořádně zabrat. Na trhu je velké množství nekvalitních prostěradel, někdy jsou drsná jako drátěnka, jindy zase tenká. Zpravidla se v nich po několika praních objeví dírky, které se postupně zvětšují a za pár týdnů máte místo prostěradla jen drahé hadry na úklid. Proto se vyplácí volit vždy pouze kvalitní prostěradla.

Vybírejte pečlivě

Kromě správného rozměru podle velikosti i výšky matrace zvažte, zda by vás mělo prostěradlo chladit nebo naopak zahřát. Určitě pak musí dobře absorbovat pot, kterého jeden člověk přes noc vypotí průměrně 0,5 až 1 litru. A někdy i víc, třeba při nemoci. I když to není nic příjemného, náš organismus ví, co dělá a takto si přirozeně reguluje správnou teplotu. Proto je třeba při výběru prostěradla pečlivě zvážit, které je pro vás to pravé.

Bambus bez kompromisů

Pro ty, co myslí na přírodu a chtějí to nejlepší, jsou skvělou volbou bambusová prostěradla. Vyznačují se extrémní savostí a antibakteriálními vlastnostmi. Bambusová složka bamboo khun, která ničí plísně, zůstává po zpracování ve tkanině, a tím vás zbaví až 70 % nežádoucích bakterií a pachů. Tento komfort navíc zaručuje i zvýšenou šetrnost k velmi citlivé pokožce. U nás najdete bambusová prostěradla jersey nebo froté pro chladnější dny.

Hladká pletenina jersey

S jersey prostěradlem neuděláte chybu. Příjemná, hladká a měkká jersey prostěradla jsou vyrobena z hustě tkaných přízí, které zaručují dlouhou životnost a kvalitu. Máme je v tolika různých barvách i rozměrech, že si jich určitě budete chtít pořídit hned několik. Můžete je mít i v luxusním provedení z bavlny renforcé, která svým způsobem výroby, tzv. macerací, zaručí tu nejemnější úpravu bavlny a zvyšuje její pevnost i kvalitu. Prostěradlo pak odolává otěru, má obrovskou savost a je stálobarevné. S přidanou lycrou se navíc na posteli neshrnuje ani vás v noci netlačí. 

Antibakteriální mikroplyš

Něžně huňaté mikroplyšové prostěradlo má mnoho dobrých vlastností. V zimním období nepochybně oceníte hřejivou měkkost a příjemný pocit, který vám bude přinášet každou noc. Je z antibakteriálního mikrovlákna, které je neuvěřitelně jemné, savé, nadýchané a měkoučké, a když si na něj lehnete, máte pocit, že se vám do postele vrátili všichni vaši oblíbení plyšáci z dětství. A to se potom krásně spí! Šípková Růženka vám bude jen závidět.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!