Sobota, Říjen 31, 2020
- Komerční sdělení -

Injekční výplně na doplnění objemu nebo odstranění vrásek – nebojte se zpomalit stárnutí!

Post date:

Author:

Category:

Snad každá žena se bojí dne, kdy při pohledu do zrcadla objeví první viditelné známky stárnutí. Čas je nelítostný soupeř, který má nad námi navrch a lze ho jen stěží porazit. Možná i vás děsí představa, že jednoho dne budete vypadat starší. Máte strach z vrásek, děsí vás povadlé tváře nebo pokleslé koutky úst. Proti času sice nemáte příliš možností vyhrát, ale můžete jeho proces zpomalit!

Bude to vaše malé tajemství

Stejně jako ženy často nosí vyztužené podprsenky, aby jejich dekolt působil plnější a svůdnější, nebo stejně jako se spoléhají na neviditelnou pomoc stahujícího spodního prádla, můžete i vy mít své malé a nikým neobjevené tajemství. Jestliže na sobě vidíte známky stárnutí, což je proces, který nás všechny stejně jednoho dne dožene, vykročte proti němu a postarejte se o to, že se nebude ve vaší tváři tak viditelně odrážet.

Injekční výplně dokážou mnohé

S pomocí injekčních výplní neboli metody softlifting můžete zpomalit stárnutí a pomoci pokožce rychleji se zregenerovat, aby působila svěžejší, odpočatější a na pohled mladistvější. Injekční výplně se aplikují do míst, kde s postupem času a vyšším věkem dochází ke vzniku vrásek (okolí úst, čelo, okolí očí) nebo poklesu kůže (oční víčka, pokleslé koutky úst). Všude tam se podepisuje věk.

Čarujte s pomocí odborníků

Existuje několik možností injekčních výplní, s nimiž se dá dosáhnout mladšího a svěžejšího vzhledu. Nechte si poradit estetické klinice Altos, jaká alternativa bude právě pro vás tou nejlepší, a pak už s pomocí odborníků čarujte s vaším vzhledem. Nechte si odstranit viditelné vrásky nebo dodat objem tam, kde začíná chybět. Svůj mladší vzhled si pak budete užívat plnými doušky!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...