Sobota, 15 srpna, 2020
- Komerční sdělení -

David Suchet – geniální detektiv Hercule Poirot

Post date:

Author:

Category:

Kdo by neznal detektiva stvořeného Agathou Christie. Úžasný gentleman s famosní pamětí, kterého nic nepřekvapí. Ve filmu ho ztvárnil britský herec David Suchet, dal své postavě eleganci a vtip. Tohoto nepřekonatelného detektiva hrál neuvěřitelných pětadvacet let.

Hercule Poirot

Hercula Poirota známe všichni dokonale z televizního seriálu, ale co jeho hlavního představitel? V mládí hrával ragby, ano zní to neuvěřitelně , ale je to tak. Suchet byl nadaným sportovce, nejenže hrál ragby, ale věnoval se i tenisu. Musela to být skvělá podívaná. Před profesionální dráhou sportovce dal přednost divadlu.

Hercule Poirot

 

Uplatnil by se i jako fotograf. Jeho snímky nejsou vůbec k zahození a našla by se i zajímavá sbírka fotek jeho kolegů. Nejraději právě fotí herce při zkouškách v divadle.

Další jeho takřka největší láskou a slabostí je čokoláda. Miluje sladkosti a díky tomuto vrtochu také herec dosti přibral. Dokonce musel držet dietu aby dostal roli v divadle. To se mu nakonec povedlo. Zhubnul dvanáct kilogramů a snaží se již tolik nemlsat a dodržovat životosprávu.

I v soukromí je vzorný

Jeho manželka je také herečka Sheila Ferris a jsou spolu již přes 40 let. Seznámili se v roce 1972 a prý to byla láska na první pohled. Mají dvě děti, dceru Katherine a syna Roberta.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

 

 

 

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!
Redakce
info@press-media.cz

Kočárek, který perfektně slouží malým i velkým

Máte představu, v jakém kočárku budete vozit svého nejmenšího? Pokud ano, tak je to jen dobře, protože právě kočárek je základní výbavou pro...

Plánujeme svatbu krok po kroku

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku...

Co je to kolagen a jaké jsou jeho přínosy?

Dodejte svým vlasům potřebný kolagen. Vaše klouby kolagen potřebují, dodejte jim ho. To neustále slýcháme z televizních reklam. Je sice pravdou, že...