Středa, 30 září, 2020
- Komerční sdělení -

I zubaře můžete mít rádi 🙂

Post date:

Author:

Category:

Už vám není dvacet? Vaše zuby už nejsou, co bývaly? Nebo spíš některé zoubky ubývají a některé prostě už nejsou? Docházíte k dentistovi pravidelně a postupně rekonstruujete, co příroda nedomyslela? Kráčíte pak patřičně zarudlá, oteklá a bolavá domů a přemýšlíte, jak byste se asi cítila a vypadala, kdybyste peníze za proces vedoucí snad k dokonalému úsměvu raději vrazila do péče v kosmetickém salónu?

Vězte, že v tom sama a u každé empatické dámy najdete pochopení. Na vír v peněžence se snadno lék nenabízí, ale naštěstí není třeba se vždy po návštěvě zubní ordinace trápit velkými otoky a bolestí v ústech i následně i na duši. Otoky v obličeji jsou totiž pro nás ženy obvykle nejhůře snesitelné.

Samostatný lék na bolest, která se dostaví bezprostředně po odeznění lokální anestezie, si nechte doporučit a napsat od vašeho dentisty. Hrdinství stranou, nejde jen o strhané rysy, ale o potřebnou úlevu.

Na dlouhodobé omezení bolesti, zrychlené hojení dotčených sliznic a dásní, ale zejména zásadní omezení otoků na minimální možnou míru a dobu nasaďte kvalitní enzymoterapii (u nás nejosvědčenější lék Wobenzym). Obsahuje enzymy podobné těm, jaké užívá lidský organismus v rámci imunitních procesů, které zajišťují přísun protilátek v místě poraněných tkání. Aktivuje lymfatický systém, jeden z pilířů naší obranyschopnosti, a výrazně zmenšuje riziko komplikací při hojení sliznic.

První dávku 7 dražé léku Wobenzym nasaďte po zákroku s prvním možným příjmem tekutin, pak pokračujte 2x denně po 7 dražé. Více na www.wobenzym.cz.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...