Pondělí, 28 září, 2020
- Komerční sdělení -

Hot tube je příjemná cesta k relaxaci

Post date:

Author:

Category:

Dopřejte si odpočinek po náročném dni v práci. Zpříjemněte si odpoledne ve vířivé vaně, jejíž vodu si na požadovanou teplotu ohřejete s použitím vlastního topení na dřevo. Relaxovat tak můžete za každého počasí. Hot tube jsou speciální dřevěné kádě, jejichž popularita stoupá od začátku podzimu. Hojně se však využívají i třeba na jaře nebo v létě. Během zimy je pak horká lázeň díky vlastním kamnům samozřejmostí.

Pořiďte si domů hot tube a relaxujte

Garantujeme, že v hot tube zapomenete na své všední starosti a dáte průchod relaxaci. Na nic nemyslete, uvolněte a očistěte nejen své tělo, ale také svou mysl. Taková venkovní vířivka je k odpočinku ideální.

Nemusíte se o ni s nikým dělit, ani platit vysoké vstupné do lázní. Samotné pořízení sice vyžaduje nějaký volný prostor na dvorku či na zahradě a je rozhodně nákladnější než jeden vstup, budete ji však využívat po desítky let, protože vydrží bez problémů sloužit jako nová po dlouhou dobu.

Čím se ale liší hot tube od ostatních vířivek a bazénů? V první řadě má unikátní design. Má totiž podobu dřevěné kádě, která je inspirovaná finskou koupelí. Na rozdíl od běžné vířivky nepotřebuje ke svému fungování žádnou elektrickou energii, ale má vlastní kamna. Je designová, dá se umístit téměř kamkoliv a vodu vám ohřeje během několika hodin. Pokud na ni vsadíte, rozhodně nebudete litovat.

Jak používat relaxační vířivku

Lázeň si připravte buď sami, nebo se svým partnerem či s přáteli. Velkou výhodou je, že nemusíte používat žádnou chemii, která by vodu ochránila před znečištěním nebo před zelenou řasou. Pro zachování dobré kvality vody a pro příjemnou relaxaci pak stačí přírodní látky, například bylinky, které nasypete do vody, než se půjdete koupat.

Ve vířivce pak strávíte příjemných 15 až 30 minut. Výhodou je, že se venku můžete koupat za každé počasí. Pokud budete vířivku používat i v zimě, zaručujeme vám, že se zároveň pěkně otužíte.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...