Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Elegantní vůně a precizní péče pro váš šatník

Post date:

Author:

Category:

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší. Okouzlující vůně, každodenní svěžest či prvotřídní péče – benefity, které si nyní můžete užívat skutečně každý den. Henkel představuje nový prací gel Perwoll Renew & Blossom s funkcí 3v1.

Jak tato novinka funguje? Jak již název napovídá, nový prací gel Perwoll Renew & Blossom v sobě ukrývá tři funkce pro dokonalý šatník. Nejprve zahalí vaše oblečení okouzlující květinovou vůni s ovocně-orientálním nádechem, jenž se uvolňuje z extra koncentrované formule a poté se silná čistící složka určená pro všechny typy látek postará o odstranění nečistot a skvrn. Díky tomu budou vaše oblíbené outfity opět jako nové.

Třetí benefit nového pracího gelu Perwoll Renew & Blossom se ukrývá v účinném polymeru. Ten nejenže vyhlazuje už roztřepená vlákna, ale rovněž podporuje jejich pružnost a předchází jejich oslabení. Zároveň chrání a obnovuje zářivé barvy. 

Značka Perwoll včetně této novinky navazuje na iniciativu #RethinkFashion a podporuje myšlenku udržitelnosti a tzv. slow fashion. Slow fashion představuje nové vnímání módy, jehož cílem je stavět kvalitu nad kvantitu. Prezentuje nadčasovou módu, která není vázána jen na jednu sezónu, ale má dlouhodobé využití. Zároveň dbá na ohleduplnost vůči životnímu prostředí. 

Nakupujte méně oblečení, vybírejte si kvalitní kousky a spolu s Perwoll-em ho udržujte, stále jako nové.


Nový Perwoll Renew & Blossom s 15 pracími dávkami je k dostání v běžné maloobchodní síti. Na pultech jej poznáte velmi snadno podle elegantního sytě růžového obalu, který je navíc z 50 % vyroben z recyklovaného plastu a je 100% recyklovatelný. Doporučená maloobchodní cena je 119 Kč.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!