Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Mezoterapie jako cesta k dokonalé pokožce

Post date:

Author:

Category:

Mimické vrásky, jizvy, strie, mastná pokožka a s ní spojené akné, pigmentové skvrny, celulitida či vypadávání vlasů a trápení s lupy. Který šťastlivec může říct, že se v životě nepotkal ani s jedním z těchto problémů. Některé jsou skutečně chvilkovou záležitostí, ale jiné dokáží potrápit dlouhé roky a mnohdy mohou mít i zásadní vliv na psychiku člověka. Boj s nedokonalostmi pokožky ale rozhodně nemusí být marný, stačí si zvolit tu správnou metodu. Jednou z nich může být právě mezoterapie, díky níž lze dosáhnout skutečně pozoruhodných výsledků.

V čem mezoterapie spočívá?

V rámci této nechirurgické metody dochází k injekčnímu zavedení účinných a individuálně namíchaných látek do zasažené oblasti. Mix koenzymů, aminokyselin, lipolytických a

vaskulárních přípravků, homeopatických výtažků či léčivých extraktů a dalších látek vždy odpovídá konkrétnímu úkonu s ohledem na požadovaný výsledek.

Pomocí mnohačetných mikrovpichů se pak tento účinný elixír aplikuje do pokožky v hloubce 1,5 až 6 mm, kde dojde v důsledku vpichu k narušení struktury, čímž se stimuluje metabolizmus a začne automaticky docházet k obnově buněk. Lze tak účinně bojovat například i proti vypadávání vlasů, kdy se mezoterapie aplikuje přímo do vlasy pokryté části hlavy.

Je to bolestivé?

Mnoho pacientů se před každým zákrokem obává bolesti, a právě tato obava mnoho z nich odradí i před samotnou konzultací. Při představě velkého počtu jehel, které mají do citlivé pokožky obličeje či dekoltu vpravit jakékoliv množství látky, tuhne většině lidí krev v žilách. Je třeba si ale uvědomit, že se jedná o skutečně velmi malé a krátké jehličky Pro přecitlivělé jedince existuje možnost aplikace lokálního anestetika. Maximální komfort je tedy zajištěn každému pacientovi na míru.

Délka ošetření a rekonvalescence

Délka samotného zákroku, tedy ošetření, pomocí mezoterapie, závisí na druhu a velikosti odstraňovaného nedostatku. Obvykle se jedná o 15 až 60 minut dlouhé sezení a v souvislosti se zákrokem není nutné počítat s pracovní neschopností, jako tomu bývá u chirurgických estetických zákroků.

Článek vznikl ve spolupráci s odborníky z kliniky Altos

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!