Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Mezoterapie jako cesta k dokonalé pokožce

Post date:

Author:

Category:

Mimické vrásky, jizvy, strie, mastná pokožka a s ní spojené akné, pigmentové skvrny, celulitida či vypadávání vlasů a trápení s lupy. Který šťastlivec může říct, že se v životě nepotkal ani s jedním z těchto problémů. Některé jsou skutečně chvilkovou záležitostí, ale jiné dokáží potrápit dlouhé roky a mnohdy mohou mít i zásadní vliv na psychiku člověka. Boj s nedokonalostmi pokožky ale rozhodně nemusí být marný, stačí si zvolit tu správnou metodu. Jednou z nich může být právě mezoterapie, díky níž lze dosáhnout skutečně pozoruhodných výsledků.

V čem mezoterapie spočívá?

V rámci této nechirurgické metody dochází k injekčnímu zavedení účinných a individuálně namíchaných látek do zasažené oblasti. Mix koenzymů, aminokyselin, lipolytických a

vaskulárních přípravků, homeopatických výtažků či léčivých extraktů a dalších látek vždy odpovídá konkrétnímu úkonu s ohledem na požadovaný výsledek.

Pomocí mnohačetných mikrovpichů se pak tento účinný elixír aplikuje do pokožky v hloubce 1,5 až 6 mm, kde dojde v důsledku vpichu k narušení struktury, čímž se stimuluje metabolizmus a začne automaticky docházet k obnově buněk. Lze tak účinně bojovat například i proti vypadávání vlasů, kdy se mezoterapie aplikuje přímo do vlasy pokryté části hlavy.

Je to bolestivé?

Mnoho pacientů se před každým zákrokem obává bolesti, a právě tato obava mnoho z nich odradí i před samotnou konzultací. Při představě velkého počtu jehel, které mají do citlivé pokožky obličeje či dekoltu vpravit jakékoliv množství látky, tuhne většině lidí krev v žilách. Je třeba si ale uvědomit, že se jedná o skutečně velmi malé a krátké jehličky Pro přecitlivělé jedince existuje možnost aplikace lokálního anestetika. Maximální komfort je tedy zajištěn každému pacientovi na míru.

Délka ošetření a rekonvalescence

Délka samotného zákroku, tedy ošetření, pomocí mezoterapie, závisí na druhu a velikosti odstraňovaného nedostatku. Obvykle se jedná o 15 až 60 minut dlouhé sezení a v souvislosti se zákrokem není nutné počítat s pracovní neschopností, jako tomu bývá u chirurgických estetických zákroků.

Článek vznikl ve spolupráci s odborníky z kliniky Altos

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Elegantní vůně a precizní péče pro váš šatník

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší. Okouzlující vůně, každodenní svěžest či prvotřídní péče – benefity, které si nyní můžete užívat skutečně každý...