Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Bystrá žena ví, kde nakupovat

Post date:

Author:

Category:

Blíží se narozeniny Vašich rodičů a Vy si tentokrát nevíte rady s výběrem dárku? Věnujte jim dárkový voucher Alza od Firmy na zážitky. Díky tomuto a mnohým dalším dárkovým voucherům si budou moci vybrat dárek podle vlastního vkusu a Vy budete mít jistotu, že jste tentokrát darovala dárek podle jejich vkusu.

S Mall kartou bude Vaše nejbližší nakupování bavit

S dárkovou Mall kartou mohou Vaši nejbližší nakoupit kvalitní bílé zboží, elektroniku, stolní počítače, notebooky, mobilní telefony i spoustu dalšího zařízení do domácnosti, kanceláří nebo pro volný čas. Ženy i muži zde mohou pořídit kvalitní oblečení a jít tak ve stylu současné módy. Na Mall.cz naleznete také celou řádu nejrůznějšího zboží pro děti včetně hraček, oblečení, školních potřeb či plen a dětské výživy. Nakupování v e-shopu společnosti Mall.cz je velmi snadné. Zboží můžete vybírat podle různých kategorií, které nabízí přehledné nakupování. Dárkový poukaz do prodejny Mall.cz lze dobít finanční hodnotou 500,1000 a 2000 Kč. Nabytý kredit lze utratit hned nebo postupně po menších částkách. Elektronický dárkový poukaz lze čerpat online na veškerý nabízený sortiment na internetovém portále společnosti Mall.cz včetně služeb. Voucher je platný do konce května příštího kalendářního roku.

Kde koupit nové oblečení?

S přicházejícím koncem léta bude potřeba obměnit také šatník. Krásné kousky oblečení podle nejnovější módy můžete nakoupit s dárkovou kartou H&M. Ať už potřebujete novou podzimní bundu pro děti do školky nebo nové šaty na obchodní schůzku, v H&M najdete vždy to, co aktuálně hledáte. Kromě oblečení zde www.firmanazazitky.cz/h-m-500-kc můžete nakoupit také nejmodernější doplňky do Vaší domácnosti. Koupelnu tak můžete obohatit o nové ručníky či sprchové závěsy, jako v bavlnce se Vám bude spát v luxusním povlečení a na jídelním stole se bude vyjímat nové prostírání. Díky dárkovým voucherům od Firmy na zážitky Vás bude nakupování opět více bavit.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!