Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Alkohol jako vánoční dárek?

Post date:

Author:

Category:

Opět se blíží čas Vánoc.  Krásné období, které přináší do našeho života radost a společné chvíle strávené v blízkosti rodiny. K Vánocům neodmyslitelně patří také dárky, proto nastal nejvyšší čas promyslet, čím obdarujete své blízké. Vybíraní dárků se často u většiny z nás pojí se stresem.  Co se mu pro jednou vyvarovat? Padla někdy vaše myšlenka na dárek v podobě alkoholu? Pokud ano, musíte však dodržet několik pravidel.

Koho obdarovat

Můžete tak vyřešit dárky pro většinu dospělých. Obdarovat někoho kvalitním vínem, koňakem či whisky není vůbec od věci. Avšak zaměřte se pouze na prémiový alkohol. Určitě neuděláte dojem lahví nekvalitního vína zakoupeného v supermarketu, který pouze vzbudí dojem, že jste dárek vybírali na poslední chvíli.

Nejvíce potěšíte takovým dárkem sběratele alkoholu či člověka, který si rád vychutnává kvalitní alkohol. Dále se takový dárek hodí pro obchodní partnery či kolegy z práce. Méně radosti uděláte nejspíše člověku, který alkoholu tolik neholduje, ale existují řešení, která potěší i jeho. A jaká?

Nutná je originalita

Je potřeba se zaměřit také na originalitu. Obdarovaný ocení, když bude vědět, že jste nad jeho dárkem přemýšleli. Například můžete darovat někomu lahev kvalitního alkoholu, který byl vyroben ve stejném roce, kdy se obdarovaný narodil. Potěšilo by vás, kdybyste takový dárek dostali? Radost obdarovanému uděláte také dárkovým balením alkoholu s originálními skleničkami nebo tematickými balíčky vín vytvořené přímo someliérem. A pokud nevíte, který druh alkoholu obdarovaný preferuje, co takhle vsadit na dárkový poukaz?

A kde takový dárek sehnat?

Specialistou na kvalitní vína a kvalitní destiláty je společnost Premier Wines & Spirits, která na svém e-shopu nabízí široký sortiment alkoholu, který jen tak někde nenajdete, včetně výhodných cen. Ať už hledáte francouzská červená vína, bílá vína typu Chardonnay či Ryzlink, oblíbená růžová vína, kvalitní champagne, kubánský rum, irskou whisky, ruskou vodku, gin a další. Zde budete na správném místě.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!