Sobota, 4 července, 2020
- Komerční sdělení -

A Valentýn je tu

Post date:

Author:

Category:

Blíží se den sv. Valentýna, svátek všech zamilovaných. Způsobů, jak překvapit a potěšit svou drahou polovičku, je mnoho. Dárky pro zamilované můžete vybírat například ze sortimentu kosmetiky jako jsou pěny do koupele, masážní olejíčky s vůní, ale například také vonné svíčky.

Díky těmto produktům si můžete dopřát romantickou koupel nebo večeři při svíčkách či trávit masážemi příjemné zimní večery, nejen den sv. Valentýna. Ukažte své drahé polovičce, že na ni myslíte. Valentýn je jednou v roce.

Kouzelný svátek sv. Valentýna

Svátek sv. Valentýna je populární především v Americe, Paříži či Finsku. Každá země má své zvyky, jak mladí či zamilovaní tento den slaví. I vy můžete připravit romantickou večeři, příjemnou koupel a masáž. Radost však nezkazí především malý dáreček. Někteří muži pojmou tento svátek jako významnou příležitost a požádají svou vyvolenou o ruku, apod.

Chcete-li darovat jen maličkost, ukázat svému miláčkovi jak si ho vážíte, pak postačí drobné dárky pro zamilované. Koupelový olej s afrodiziakálními účinky vás potěší, stejně jako vonná svíčka s příjemným aroma ovoce. Oblíbené jsou také parfémy, čokoládová pěna do koupele, apod. Zajímavý je také koupelový olejíček s hydratačním účinkem.

Nemáte zrovna partnera? Udělejte radost sama sobě kvalitní kosmetikou nebo dárkovou sadou s parfémem. Chcete vyznat někomu lásku? Překvapte ho kosmetickým balíčkem do kterého dáte vonný masážní olejíček, pěnu do koupele a svíčky. Stačí drobné přáníčko či vzkaz a vyvolený muž bude váš.  Ukažte, jak jste zamilovaní, den sv. Valentýna je pro vás jako stvořený. Je dovoleno téměř vše. Najít pravý dárek není nic těžkého, víte, čím uděláte radost. Nemusíte investovat deseti tisíce a přesto můžete svou lásku potěšit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!
Redakce
info@press-media.cz

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív,...

Cestování po Česku? Navštívit Karlštejn by měl jednou za život každý!

A nejvhodnější čas je právě letos, protože letošní rok patří výletům po Česku. Už víte, kam vyrazíte s rodinou o prázdninách? Místem, které...

Klíšťata: věčný problém teplé sezony

Jakmile se začne oteplovat a procházky se začnou prodlůžovat, přichází na řadu tradiční problém – klíšťata. Nejde pouze o nepříjemný zážitek z...