Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Zvětšit rty jde tak jednoduše – s výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové

Post date:

Author:

Category:

Již dávno nejsou svůdné rty výsadou šťastně narozených či bohatých a odvážných. Dnes lze překrásné rty získat i pomocí velmi jednoduchých, bezpečných a rychlých zákroků. Podívejte se s námi na možnosti moderní doby a třeba i se i vy rozhodnete, že chcete oslňovat úsměvem filmových hvězd.

Jedna zázračná látka

Jistě jste o ní slyšeli. Kyselina hyaluronová. Opěvovaná a na poli dermatologie milovaná. Aby ne, jedná se o látku pro fanoušky krásy přímo snovou – je zcela přirozená tělu a zároveň na něj má dalekosáhlý blahodárný vliv.

V čem spočívá její kouzlo? Ve schopnosti vázat na sebe vodu. A to až neuvěřitelný tisícinásobek vlastní váhy. Jedna drobounká kapička této kyseliny znamená hydrataci neuvěřitelných rozměrů.

A jak se to využívá pro smyslné rty?

Velmi chytře. Právě schopnost vázat na sebe vodu je původcem pro fantasticky přirozené vyplňování rtů (i jiných míst). Hromadění molekul vody v konkrétním místě – v tomto případě ve rtu – má za následek přirozené pozvednutí tkáně – a tedy efekt plnějších rtů.

Není třeba do těla vpravovat cokoliv cizího, není třeba řezat, bát se a riskovat. Zvětšení rtů s výplněmi je rychlé, bezbolestné a bezpečné.

Nebudete mít příliš plné rty?

Procedury se skutečně není třeba obávat – ani aplikace, ani rekonvalescence, která prakticky není. Během pár dní jakékoliv negativní vjemy odezní, můžete fungovat úplně běžným způsobem.

Ale nemůže se třeba stát, že by vaše rty byly až příliš plné? Každý z nás si vybaví fotografie žen s nepřirozeně nafouklými rty. Takhle snad dopadnout nikdo nechce. Díky výplní rtů s kyselinou hyaluronovou máte jistotu, že se to nemůže stát. Šikovný doktor umí vždy zvolit správné množství kyseliny k aplikaci tak, aby efekt byl přirozený a rovnoměrný.

Ale kde je riziko?

Ve vašem výběru kliniky. Ošetřující lékař musí opravdu vědět co dělá a také musí mít k dispozici profesionální zázemí. Nenechte se lákat na akce a slevy – alespoň pokud nevychází ze základů kvalitní kliniky.

Jak ji poznáte? Podle osobního přístupu, zájmu, seznamu kompetentních odborníků, představení certifikovaných přístrojů a samozřejmě podle spokojených zákazníků.

Doporučujeme dermatologickou kliniku Altos v Praze, kde najdete vše zmiňované a kde si to také můžete ověřit při nezávazné osobní konzultaci. Neváhejte se přijít poradit a zjistit, jak by zvětšení rtů s výplněmi mohlo zdokonalit právě vaši tvář.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!