Středa, 30 září, 2020
- Komerční sdělení -

Vše, co můžete pro své zdraví udělat, je skryto v jedné nenápadné podložce!

Post date:

Author:

Category:

Kuzněcova podložka je známá již prakticky celosvětově, a to díky jejím blahodárným účinkům na celkové fyzické i psychické zdraví. Už jste ji vyzkoušeli také?

  1.  Jak a kdy podložka vznikla?

Kuzněcova podložka datuje svůj vznik již do sedmdesátých let minulého století, a to v Sovětském svazu, konkrétně ve městě Čeljabinsk. Jeho zakladatelem je Ivan Kuzněcov, po němž je výrobek samozřejmě pojmenován. I přesto, že neměl vystudovanou žádnou lékařskou školu, podařilo se mu vyrobit tenhle nesmírně účinný prostředek k úlevová ní od bolesti jakéhokoli druhu tečka na tuto pomůcku samozřejmě získal patent.

  1.   Kuzněcův iplikátor a léčba onemocnění ledvin

První myšlenka na vyrobení tohoto aplikátoru napadla Kuzněcova právě v době, kdy sám trpěl onemocněním ledvin. Po jeho ne příliš přívětivé prognóze vzal Kuzněcov celou věc do svých rukou a nevzdal to. Sám jsi zjistil možnosti léčby v kombinaci s tradiční čínskou medicínou a sestavil si tak svůj vlastní Kuzněcův iplikátor. V té době se jednalo o bílou gumu, do které byly zapíchány jehly. Stačilo pouze pár aplikací a pevné přitlačení k tělu, aby se Kuzněcův zdravotní stav viditelně zlepšil.

  1.   Modernizace aplikátoru Kuzněcova

Aplikátor Kuzněcova se dočkal své modernizace, až s příchodem dalšího člena vědecko-výzkumného ústavu fyzické kultury v Moskvě tím byl A.N. Nekrasov. Právě on nahradil použité materiály a zaměnil kovové jehly za plastové kroužky s hroty. Tím se započala nová epocha vývoje této zdraví prospěšné pomůcky. Od doby, co jej v roce 1987 vyzkoušela celá řada zdravotnických zařízení, těší se iplikátor oblibě široké veřejnosti.

Věřím, že ihned po prvním vyzkoušení se do této řady „obdivovatelů“ přidáte taky. Jeho až kouzelné účinky vás totiž ohromí ihned po prvním použití.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...