Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Vilapark Klamovka: unikátní bydlení v srdci Prahy, které očaruje milovníky metropole

Post date:

Author:

Category:

Chcete si v Praze pořídit byt, protože víte jistě, že nechcete nikdy opustit velkoměsto? Metropole nabízí jedinečné příležitosti, byla by škoda se jich nechopit jen kvůli dojíždění za město nebo kvůli přestěhování do středočeského kraje. Naopak žít v centru je výhodné, v současnosti se k tomu nabízí prodej bytů ve Vilaparku Klamovka. Tento unikátní rezidenční projekt cílí na zájemce z metropole, kteří si mohou vybrat byt ve vyšších bytových domech nebo ve viladomech usazených v zahradě. Který bude váš?

Pouhých 117 bytových jednotek v prodeji

Společnost Metrostav Development, která stojí za celým projektem, již zahájila prodej bytových jednotek. Atraktivní bydlení v Praze se nabízí 117 zájemcům, kteří mohou zvolit dispoziční řešení od 1+kk po 5+kk, přičemž ve variantě 4+kk jsou také mezonety. Všechny byty jsou včetně balkonu, lodžie nebo terasy. V přízemí se k tomu nabízí posezení na vlastní předzahrádce, která svou velikostí umožňuje i pěstování květin nebo čerstvých bylinek.

Příjemný život v metropoli

U části bytů je v ceně dokonce sklepní kóje, k ostatním ji lze dokoupit, obdobně jako garážové stání, což se jistě bude hodit majitelům automobilů. Oblast je ale maximálně dostupná veřejnou městskou dopravou, od dveří bytů na Praze 5 Smíchov je to jen několik stanic na metro nebo do jednoho z nejoblíbenějších pražských nákupních center. Kromě obchodních možností je v oblasti veškerá sociální a občanská vybavenost, nechybí školy, školky, zdravotnická zařízení, pošta nebo lékárny, což jistě ocení všichni budoucí obyvatelé nových bytů.

Za sportem i za kulturou

Bytové domy se nacházejí na strategickém místě na okraji parku Klamovka. Milovníci sportů jistě docení místní tělocvičnu, klub pro bojové sporty nebo fotbalové hřiště. Park je otevřen také aktivním běžcům, cyklistům nebo bruslařům na kolečkových bruslích.

V ochozu stadionu Strahov se nadto nachází plavecký bazén, který je otevřený pro studenty z kolejí i širokou veřejnost. A kam za kulturou? I na tu na Praze 5 myslí, protože se konají každoročně koncerty pod širým nebem v Kinského zahradě, nadšence divadla zase potěší široký repertoár Švandova divadla.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!