Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jakou dámskou košili si vzít do práce nebo na festival?

Post date:

Author:

Category:

Dámská košile rozhodně patří mezi stálice dámského šatníku. Obléknout si je můžete nejen do práce nebo na pracovní pohovor, ale skvěle vám seknou i v případě, kdy si je oblečete na letní festival nebo narozeninovou oslavu. Chce to jen správně vybírat a košili sladit s ostatními prvky vašeho outfitu. Chcete poradit, jak správně na to?

Košile na pracovní pohovor by měla být decentní

Pokud jdete na pracovní pohovor, vezměte si na sebe košili. Díky ní budete působit upraveně a jako dáma s velkým D. Košile na pohovor by měla být decentní a střídmá, proto vybírejte jemné barvy a naopak zapomeňte na křiklavé odstíny nebo veselé letní vzory. Chcete přece udělat co možná nejlepší dojem, nebo ne?

Na festivalu se můžete odvázat

Chystáte se na letní festival? Tak si to tam pořádně užijte! A to nejen kvůli dobré hudbě, partě přátel nebo něčemu dobrému k pití, ale i díky pohodlné a trendy dámské košili, která vás bude doprovázet na každém kroku. Co se výběru košile týče, nebojte se odvázat – hodí se pestré barvy, výrazné vzory a klidně i kratší střihy, se kterými odhalíte bříško.

Košile bez rukávů? Na oslavu narozenin ideální!

Ať už pořádáte svou vlastní oslavu, nebo jdete na oslavu narozenin vašich přátel či někoho z rodiny, která se koná třeba někde na zahradě, neváhejte a vsaďte na vzdušnou košili bez rukávů. Ta je pro tyhle příležitosti jako stvořená. Vybírat můžete pestré barvy, a co se vzorů týče, není potřeba držet se při zemi. Vždyť na oslavě má být legrace!

Jaký dress code vyžaduje vaše práce?

Vzít si košili do práce? No jasně! Rozhodujte se s ohledem na to, jaký dress code vyžaduje vaše zaměstnání. Pokud pracujete třeba za přepážkou v bance, nebo jako finanční poradce, budou se vám hodit elegantní dámské košile Wrangler. Záleží pak jen na vás, jestli vyberete světlou nebo tmavou barvu, slušet vám budou obě.

Kde vybírat?

Teď už víte, jaká košile se hodí do práce nebo na letní fesťák. Máte jasno, jaké volit barvy a jaké vybírat vzory. Chybí už jen jediné: místo, kde pořídíte kvalitní a pohodlné dámské košile. Vybírat můžete v e-shopu Jeanscentrum.cz, kde najdete elegantní i veselé košile pro všechny příležitosti.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!