Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Redermalizace

Post date:

Author:

Category:

Redermalizace je injekční metoda používaná pro prevenci stárnutí a obnovu struktury pokožky. Jedná se o ošetření vhodné pro většinu typů pokožky a lze ho aplikovat na obličej (včetně jeho částí), pokožku krku, dekoltu či hřbety rukou. Tento zákrok se provádí hned na několika klinikách v České republice, mimo jiné například na klinice Altos v Praze.

Účinky redermalizace

Redermalizace má mnoho využití, napomáhá správné mikrocirkulaci, zajišťuje optimální rovnováhu hydratace celé pokožky a zlepšuje povrch i texturu pokožky. Navíc má silný antioxidační účinek, čímž pomáhá při obraně proti škodlivým radikálům. Přináší komplexní účinky zpomalující stárnutí, protože stimuluje tvorbu kolagenu, který je odpovědný za pružnost pleti. V estetické medicíně se redermalizace používá při vyhlazování vrásek, pozvednutí kontur obličeje a odstranění pigmentace. Pomůže vám odstranit kruhy pod očima, rozšířené póry a vyhladit strie i jizvy, včetně jizviček po akné. Příznivě ovlivňuje regeneraci pokožky, proto se redermalizace využívá také pro zkracování doby hojení po chirurgických či estetických zákrocích.

Princip zákroku

Aplikací kyseliny jantarové a hyaluronové dochází ke stimulaci tvorby kolagenu, a tím k vyhlazení pokožky a zvýšení její pružnosti. Kyselina hyaluronová je známá svou schopností vázat vodu, a tak hydratovat pokožku. Kyselina jantarová má regenerační vliv na buňky a pozitivně ovlivňuje jejich metabolické procesy, včetně antioxidace. Pomáhá plet vyživovat, působí jako induktor syntézy bílkovin a směřuje kyselinu hyaluronovou hlouběji do kůže, čímž se dosahuje déletrvajícího účinku této injekční metody. Obě kyseliny se běžně v lidském těle vytváří, jedná se o přírodní látky, které jsou hypoalergenní. Celý zákrok je tedy bezpečný a je možné ho podstoupit i v problémových oblastech, včetně oblasti kolem očí. První výsledky se dostavují již po 3 dnech, přičemž k plnému procesu redermalizace dojde během 2–3 týdnů.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!