Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Proč využít specializovaných společností, když žádáte o dotaci?

Post date:

Author:

Category:

Státní dotace jsou způsobem, jak na úsporu energií v domě mohou dosáhnout i ti, kteří by si to jinak nemohli dovolit. V současné době je spouštěn program Nová zelená úsporám pro rok 2023, která nabízí celou spoustu dotací. Mezi nejoblíbenější patří dotace na zateplení, dotace na výměnu oken nebo třeba dotace na novostavbu či výměnu kotle či fotovoltaiku. Toto všechno jsou způsoby, jakými můžete v budoucnu ušetřit peníze za platbu energií.

Jak žádat o dotaci?

Spousta lidí se bojí, že celý proces získávání dotací je náročný a nezvládnou jej. Místo toho, aby se pokusili získat například dotace na výměnu oken, se tedy rozhodnout dotaci nečerpat. Ve skutečnosti ale potřebujete jen několik základních dokumentů. Žádost přitom můžete v naprosté většině případů podat z pohodlí domova, takže nemusíte stát v dlouhé řadě žadatelů, jako dříve. Pokud si na to ale netroufáte, můžete požádat o pomoc specializovanou společnost.

TIP: Nová dotaze NZU Light

Dobrý výsledek zaručen?

Na trhu existují společnosti, které se zabývají tím, že pro své klienty vyřeší různé žádosti o dotace. Žadatelem může být fyzická nebo právnická osoba, či dokonce obec. Je jasné, že za tuto službu budete muset zaplatit, což pro vás znamená náklady navíc. S využitím služeb těchto společností vám ale odpadají veškeré starosti. Všechno bude vyřešeno za vás, aniž byste museli cokoli řešit. Služby takové společnosti ale mohou být drahé, proto si vybírejte z několika poskytovatelů, než některé společnosti svěříte svůj případ.

Platba předem?

Některé společnosti, které se zabývají zpracováváním dotací nabízí jednu obrovskou výhodu: a tou je platba za služby až v případě kladného posouzení dotace. Jedná se o jeden ze způsobů, jak poznat skutečně věrohodnou společnost. Taková společnost bude vědět, jakým způsobem přizpůsobit projekt hodnotícím kritériím. Díky tomu zvýšíte šance kladného vyřízení dotace.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!