Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Oblékáte kuchařské rondony? Pak máte rizikové povolání

Post date:

Author:

Category:

Některá povolání patří mezi riziková, i když to na první pohled tak nevypadá. Třeba jen proto, že zaměstnanci těchto profesí se často ocitají pod extrémním tlakem. Mezi takové profese bychom mohli zařadit třeba zdravotníky a kuchaře. Je prokázáno, že právě mezi lidmi, kteří oblékají zdravotnické pracovní oděvy Dickies a pracovní oděvy do kuchyně, lidmi, kteří obouvají obuv pro zdravotníky, pánské zdravotní pantofle, obuv Scholl zdravotní a zdravotní obuv Santé, je spousta těch, kteří často sklouznou k pití, drogám nebo sebedestruktivnímu jednání. Za vším je většinou dlouhotrvající stres, který se týká šéfkuchařů, řadových kuchařů, lékařů, zdravotních sester i dalšího zdravotnického personálu.

Víte, kdy se u vás může stres rozvinout nejintenzivněji?

Zejména tehdy, když vaše očekávání nejsou v souladu s reálným stavem věcí. A pak je tu ještě únava. Všichni budete určitě souhlasit s tím, že i kdyby měli zdravotníci nohy obuté do sebelepší obuvi pro zdravotníky a sebevíc se jim to slušelo v pracovních oděvech Dickies; i kdyby obuv Scholl zdravotní a zdravotní obuv Santé řešila problémy s celodenním stáním šéfkuchařů, kuchařů a kuchařek, rizikový faktor „únava“ se jen tak nevytratí. Zejména ne v případě, když se člověk považuje za nenahraditelného, když si myslí, že nejlépe všechno zvládne sám. Tyto pocity a domněnky ho začnou brzy vyčerpávat – jak fyzicky, tak zejména psychicky.

Máte i vy rizikové povolání? Zvolněte!

I když se v dnešní době od lidí očekává, že budou tvůrčí a výkonní celých 24 hodin denně, brzy se může dostavit ztráta kreativity, chronický stres a chronická únava. Proto se o zdravotnících oblečených do slušivých pracovních oděvů Dickies a kuchařích ve slušivých kuchařských rondonech mluví jako o lidech s rizikovým povoláním.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!