Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

3 nejlepší čínské e-shopy s oblečením, pro které najdete i slevové kupony

Post date:

Author:

Category:

Nákup v čínských eshopech zůstává i nadále výhodným, protože se zatím nepodařilo nasadit DPH na malé dodávky z Číny. Jestliže jste v Číně ještě nenakupovali a bojíte se nekalostí, můžete se spolehnout minimálně na tyto tři obchody, které vám popíšeme níže. Patří totiž k nejlepším a rozhodně si můžete být jistí, že objednané zboží vám bude odesláno. Jen si musíte na dodání pár týdnů počkat – i když už ani dlouhé dodání už nebývá pravidlem, protože mnoho čínských skladů je i v EU.

Nezapomínejme však, že i v čínských obchodech se, i přes jejich nízké ceny, dá ještě více ušetřit, a to díky slevovým kuponům, které pokrývají celý sortiment online prodávaných produktů. Pokud se chcete porozhlédnout mezi kupony se slevami na oblečení, najdete je tady.  

AliExpress

AliExpress je nákupní portál, který sdružuje stovky prodejců. Nejde tedy o jeden e-shop, ale o celou skupinu, spíše ohromnou grupu jednotlivých čínských obchodů, které prodávají prostřednictvím jedné adresy, a tou je AliExpress.com. V nabídce je přes 100 milionů produktů různých kategorií, oblečení, obuv a doplňky nevyjímaje.

K největším výhodám AliExpressu patří skvělé ceny, již zmíněný ohromný výběr, který je ale přehledně dobře uspořádán do logicky seskládaných kategorií, podrobné popisy a fotografie zboží, recenze zboží, spousta možností dopravy zdarma nebo i program ochrany zákazníků.

Některé čínské obchody, které na AliExpress inzerují, mají dokonce sklady v EU, tedy doprava až k vám může proběhnout mnohem rychleji. A přestože to možná ani nečekáte, dá se tu nakupovat česky. Jen se však netěšte na plnohodnotnou češtinu, najdete tu jen její strojovou verzi – ale i to skvěle pomáhá všem, kdo nevládnou žádným jiným jazykem, již ani ruštinou.

Banggood

Banggood.com neshromažďuje různé prodejce tak jako AliExpress, ale jedná se o samosttaný (ovšem také obrovský) obchod s elektronikou, oblečením, obuví, doplňky, šperky, vybavením do bytu apod. Samotný e-shop je příjemně přehledný, zejména v oblasti elektroniku a oděvů je velmi dobře zásobený.

I zde se nakupuje krásně levně a i zde je zboží důkladně nafoceno, popsáno, najdete i mnoho recenzí na jednotlivé kousky. Významným plusem je možnost objednat si expresní dodání do jednoho týdne. Pokud ale nespěcháte, můžete i zde mít dopravu zdarma. I v tomto případě se dají najít evropské sklady, což zkracuje dodací lhůty, ale kde jde zboží přímo z Číny, tam si někdy počkáte opravdu dlouho.

Ale i v obchodě Banggood se setkáte pouze se strojovou češtinou, nicméně i s ní se dá nakupovat poměrně snadno, v rámci nabídky je lehké se zorientovat, i samotné zadání objednávky je pak lehké. Mezi českými zákazníky se jedná spíše o novější objev, ale Banggood rozhodně není žádným začátečníkem. A na jeho službách je to znát.

GearBest

Trochu specifickým je obchod GearBest.com, který je zaměřen spíše na elektroniku a vybavení do domácnosti, ale má i své zákoutí s módou, nicméně převážně s pánskou módou. Ano, hádáte správně, je to obchod určen hlavně mužským koníčkům – a že pánové rádi a hodně nakupují nejen elektroniku, ale i módu, o tom svědčí i umístění obchodu GearBest.com mezi nejlepšími čínskými e-shopy s oblečením, pro které najdete i slevové kupony.

Stránky obchodu jsou velmi přehledné, s dobrým roztříděním nabídky do kategorií. Těch je více než sto, ale jsou seskupeny tak, aby se vám hledalo opravdu dobře. Vyhledávat můžete samozřejmě i rovnou podle názvu zboží nebo značky. Typický je GearBest.com trvalou nabídkou speciálních kuponů, které dělají nákupy zde ještě výhodnějšími.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!