Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Objevte svět rozšířené reality s novým phabletem Lenovo

Post date:

Author:

Category:

Když se řekne virtuální a rozšířená realita, představí si mnoho z nás nasazovací brýle či helmy vytvářející kompletně digitalizovaný svět. A co třeba zařízení, které vám bude sloužit v každodenním životě, ať se budete chtít bavit nebo pracovat? Lenovo má jedno takové přesně pro vás.

PHAB 2 Pro je zařízení, které v běžném životě bez problémů nahradí smartphone nebo tablet. Díky svým výjimečným schopnostem a technologii Tango však zároveň nabídne zcela nové způsoby používání a koncept rozšířené reality, kterou můžete mít kdykoliv při sobě.

Díky vynikající výbavě poslouží PHAB 2 Pro všem uživatelům jako smartphone nebo tablet. 6,4palcový QHD IPS displej perfektně zobrazí všechny fotky, filmy nebo hry s přesným podáním barev. Ochranné sklo Gorilla Glass navíc displej ochrání před případnými škrábanci a oděrkami. Skvělý obraz doplní také prostorové audio Dolby Atmos. O bezproblémový chod celého zařízení se postará výkonný procesor, zatímco vysokokapacitní baterie s rychlým nabíjením zajistí celodenní výdrž phabletu. Samozřejmostí je také dostatek vnitřního prostoru pro uchování fotografií, hudby nebo oblíbených videí.

Opravdová paráda ale začne ve chvíli, kdy do každodenního života zapojíte technologii Tango. S touto vychytávkou od společnosti Google a sadou hardwarových a softwarových senzorů totiž dokáže PHAB 2 Pro zjistit, v jakém prostoru se nachází. Díky tomu může sloužit například jako indoor navigace. Uživatelé se tak již nikdy neztratí v obchodním centru, na úřadě nebo v kancelářském komplexu. Existují dokonce už i aplikace pro snadnější a zábavnější navigaci v prostorách slavných galerií a muzeí – stačí si předem vybrat exponáty, které chcete vidět a PHAB 2 Pro sám vyhledá tu nejlepší trasu k cíli.

Stejně dobře poslouží PHAB 2 Pro jako pomocník při pořizování nové výbavy do bytu. Nábytek
z e-shopu phablet snadno umístí do obrazu reálného pokoje a vy snadno zjistíte, jestli se vyhlédnutý kousek do daného prostoru hodí rozměrově i barevně.

Samostatnou kapitolou jsou pak hry, při kterých mohou postavy z vašeho oblíbeného titulu ožít přímo vedle vás. Váš obývák se tak snadno změní ve virtuální hřiště nebo arénu s nepřátelskými mimozemšťany. Děti si zase oblíbí možnost chovat digitálního domácího mazlíčka, kterého si mohou vzít kdykoliv a kamkoliv.

Více informací najdete na www.lenovo.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
Redakce
info@press-media.cz