Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Neplaťte za něco, co není vaše

Post date:

Author:

Category:

V poslední době se v některých městech velice zvedly nájmy za byty. Pokud také nebydlíte ve svém, ale každý měsíc platíte nájem, pak jistě víte, o čem je řeč. Spočítali jste si někdy, kolik už jste vlastně vydali za nájem peněz? A jen tak, pro nic a za nic. V tom mají rozhodně výhodu lidé, kteří mají byt nebo dům v osobním vlastnictví. Možná, že si teď říkáte, že každý měsíc dát několik tisíc, to ano, ale jednorázově zaplatit za byt několik set tisíc? To by asi nešlo. To jste na omylu.

  • Všechno jde, jen vědět, jak na to.

Jednou z možností je půjčit si potřebnou částku v bance. Jestliže je vaše daňové přiznání nedostačující, tak tam snad raději ani nechoďte, protože vy potřebujete hypotéku bez dokládání příjmů, a tu v bance dostanete jen těžko.

  • Někdy se podnikatelé setkávají v bankách s opačným extrémem.
  • Jejich příjem je velice vysoký, ale přesto úvěr nedostanou.
  • Jak je to možné?
  • Podnikají teprve krátce, a tak daňové přiznání prostě ještě nemají.
  • Nemohou se tedy ničím prokázat a z banky odcházejí také s nepořízenou.

V nebankovním sektoru je vše postaveno trochu jinak. Nejen, že se tu obejdete bez dokládání příjmů, ale také svou hypotéku získáte i v případě, že máte například záznamy v registrech dlužníků nebo už nějaký jiný závazek. V tomto případě totiž stačí nabídnout jako zástavu nemovitost a peníze získáte během několika dnů. V některých případech se může jednat jen o hodiny. Jestliže se ptáte, co máte nabídnout, když vlastně žádnou nemovitost nemáte, pak můžete celou věc vyřešit docela jednoduše. Stačí najít spolužadatele a v cestě k hypotéce bez dokládání příjmů už nic nestojí. Podnikatelé mohou využít takzvaný podnikatelský úvěr a soukromé osoby spotřebitelský. Podmínky jsou v obou případech velice podobné. Především je to nízká úroková sazba a dlouhá doba splácení.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!