Čtvrtek, 2 července, 2020
- Komerční sdělení -

Laserový resurfacing proti pigmentovým skvrnám

Post date:

Author:

Category:

Zázračné laserové paprsky patří mezi hlavní hvězdy estetické medicíny. Každý den vrací mládí i krásu mnoha lidem po celém světě.

 Jeho obliba neklesá ani po letech. Není se čemu divit. Pigmentové skvrny jsou jen jedním z velké řady problémů, na které je laserový resurfacing zkrátka mistr.

Bojíte se ztráty přirozenosti?

Někteří lidé se od zkrášlovacích metod drží dál, protože netouží být umělým kusem vyretušované kůže. Právě proto je skvělé, že existují i procedury, jako je laserový resurfacing. Spočívá totiž v oživení přirozených procesů pokožky.

Nejde o umělou krásu. Jde o vaši vlastní krásu, kterou s laserem opět probudíte.

Jak laserový resurfacing funguje proti pigmentovým skvrnám

Laserem se pokožka stimuluje. Odstraňují se nánosy odumřelé kůže a působí se na činnost rozličných enzymů. Tím startuje výraznější tvorbu kolagenu a elastinu, látek mládí. Postupnou regenerací dochází k omlazení a zlepšení vzhledu kůže. Pigmentové skvrny mizí spolu s únavou, drobnými vráskami, suchostí, skvrnkami a dalšími nepříjemnými projevy stárnutí pokožky.

Žádná umělá krása. Účinná léčba a omlazení.

Není ani třeba se bát. Pokud se rozhodnete zbavit pigmentových skvrn s laserovým resurfacingem, zákrok je rychlý i bezpečný. Paprsek při zákroku nezasahuje hlouběji než 3 mm, což je bezpečná hloubka. Čeká vás pár dnů rekonvalescence, kdy dochází k postupnému odstranění svrchní vrstvy pokožky.

Skutečně to funguje?

Podívejte se na fotky klientů, kteří u nás laserový resurfacing podstoupili. No není to úžasná přeměna? Můžete si ji dopřát i vy, bude nám ctí postarat se o vás se stejnou pečlivostí, jako o všechny naše spokojené zákazníky.

Domluvte si u nás ještě dnes nezávaznou schůzku a popovídejte si přímo s dermatologem o tom, jaký postup by doporučil právě vám a jaký výsledek můžete reálně očekávat.

Objevte i vy sílu moderní estetické medicíny s klinikou Altos v Praze a oprašte svou zapomenutou krásu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív,...

Cestování po Česku? Navštívit Karlštejn by měl jednou za život každý!

A nejvhodnější čas je právě letos, protože letošní rok patří výletům po Česku. Už víte, kam vyrazíte s rodinou o prázdninách? Místem, které...

Klíšťata: věčný problém teplé sezony

Jakmile se začne oteplovat a procházky se začnou prodlůžovat, přichází na řadu tradiční problém – klíšťata. Nejde pouze o nepříjemný zážitek z...