Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Zápis do mateřské školky, která za to stojí

Post date:

Author:

Category:

Milujete nadevše své nejmenší a chcete jim být v jejich prvních krůčcích života, co možná nejvíce nápomocni? V tom případě pro ně uskutečněte zápis do mateřské školky, která za to rozhodně stojí. Ptáte se, v čem jsme tak výjimeční? Rádi vám to prozradíme. Léty prověřený pedagogický přístup na vysoké úrovní, schopnost empatie k dětem, umění poradit si s jejich každodenními problémy a především chuť vzdělávat a rozvíjet jejich vědomosti a kreativitu. Přesně v tom tkví tajemství toho, že se naše mateřinka objevuje na pomyslných prvních příčkách v oblasti vzdělávání. Udělejte pro své dítě to, za co se vám v budoucnosti rozhodně odvděčí.

Dětské štěstí na prvním místě!

Dětský úsměv a rozzářené oči jsou u nás na prvním místě. Cesta k úspěchu je přitom víceméně jednoduchá. Stačí se do dětských srdcí umět vcítit a naučit se pracovat s jejich schopnostmi. K tomu všemu jim vytvořit místo, kde se budou cítit jako doma a úspěch je zaručen. K vašim dětem budeme víceméně přistupovat v mnohých případech i z role samotných matek, které ví, co péče o dítě obnáší. Naučíme je umět poznávat svět, rozvineme jejich um a kreativitu a navíc jim dopřejeme i dostatek prostoru na hraní a obyčejné dětské „blbnutí“. Kromě jiného jim nabídneme i možnost kontaktu se zvířátky a to jak pejsky tak dokonce i koňmi či třeba příjemného hraní na přilehlém pozemku naší instituce.

O vaše děti se staráme ve dne i v noci

Pokud patříte mezi rodiče, kteří jsou velmi časově vytížení, nedělá nám problém se o vaše nemenší postarat i v čase, ve kterém mají mnohé školky své brány již zavřeny. Otevřeno máme od 7 do 19 hodin. Zápis do mateřské školky ProFamily vám ale zajistí naprosto individuální přístup, který se bude snažit vždy přizpůsobit vašim momentálním možnostem. O vaše děti se tak postaráme například i v noci či o víkendu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!