Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Loketní opěrky a gumové koberce pro vyšší pohodlí při jízdě

Post date:

Author:

Category:

Loketní opěrky – součást auta, kterou řidiči milují nebo nenávidí. Zatímco dříve byly loketní opěrky u řidiče spíše výjimkou, dnes se staly součástí většiny vozů. Ne každý řidič je však z loketní opěrky nadšený. Zejména pro ty, kteří byli zvyklí jezdit bez loketní opěrky je opěrka spíše překážkou.

Pohodlí a bezpečnost s loketní opěrkou

Pro řadu řidičů je opěrka spíše nezbytným estetickým prvkem, auto s opěrkou prostě vypadá lépe a navíc opěrka poskytuje další úložné prostory. Jsou však také řidiči, pro které je loketní opěrka naprostou nezbytností. Jedná se zejména o ty, řidiče, kteří pravidelně, několikrát během týdne absolvují dlouhé cesty. Loketní opěrka umožňuje řidiči nechat si ruku zrelaxovat ve chvílích, kdy nemusí věnovat plnou pozornost řízení. Typickým příkladem je čekání na semaforu nebo dlouhé stání v dopravních zácpách. Při výběru loketní opěrky se zaměřte zejména na její délku. Loketní opěrka by vám v žádném případě neměla při řízení překážet. I pokud budete mít ruku na opěrce položenou, vždy musíte být připraveni k rychlé reakci v případě nebezpečí. Proto je potřeba si loketní opěrku dobře vybrat a ideálně i vyzkoušet. Opěrky se totiž vyrábějí hned v několika délkách a šířkách. Spolu s dalšími designovými prvky jsou rychlým způsobem, jak vylepšit vzhled interiéru vozidla.

Rychlá změna interiéru vozidla

Kromě opěrky můžete v autě vyměnit také autopotahy nebo autokoberce. Především, pokud používáte gumové autokoberce, budete se muset připravit na častější výměnu. Guma se rychle opotřebovává a lze ji velmi snadno, neúmyslně poškodit. Nové přesné gumové autokoberce si můžete vybrat na stránkách www.vopi.cz/presne-gumove-autokoberce/. Stačí jen znát přesný model vozu a budete mít jistotu, že vám autokoberce dokonale sednou. Bez obav je tak můžete pořídit také jako dárek, stejně jako autokoberce textilní.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!