Středa, 23 září, 2020
- Komerční sdělení -

Květiny pro každou příležitost, a nejen to nabízí Garden Service

Post date:

Author:

Category:

Květiny patří ke každé ženě a ke každé zahradě. Květinářství Kladno vás zavede do ráje, který ozdobí vaši zahradu nejenom květinami, ale i keři, stromy. Dokonalý tým poradí s rozvržením celé zahrady. Kam dát záhony, skalku, stromky, keře a kam umístit cestičky v zahradě je ne příliš těžkým úkolem pro toto květinářství.

Výběr květin je nemalý, od řezaných po hrnkové květiny. Garden Service pro vás připraví:

 

  • svatební kytice
  • smuteční kytice
  • narozeninové kytice
  • kytice k promoci
  • anebo jen tak pro radost

 

Kromě klasických květin je velmi zajímavá možnost využití přípravy kytic např. z uzenin (nejen pro muže), z čokolády, bonbonů apod. Vlastně je na vás, co si vymyslíte!

Skvělá dekorace přímo do domu

Znáte ty momenty, kdy se cítíte doma skvěle? Prostředí vám snadno zpříjemní květinové dekorace. Období adventu nabízí možnost kreativity ve výzdobě a nemusíme zůstat pouze u adventních věnců. Nabídka je široká, adventní výzdoba domova, dekorace domácích květin, zdobení stromku. V kalendáři pak najdeme další příležitosti, kdy můžete využít služby Garden Service.

„Nejhezčí“ den žen v jejich životě

Svatební kytice pro družičky, dekorace na auta, výzdobu obřadní místnosti a posléze i občerstvení v restauraci, zajistí Květinářství Kladno. Vše zařídí za vás a kytice dopraví na místo ve správný čas i den přesně podle vašeho výběru.

Začátek i konec patří k životu

Jakmile se narodí miminko, už vymýšlíme, jak potěšit novopečenou maminku. Květina nikdy neurazí. Kytice k narození dítěte je skvělá příležitost a květinářství Kladno má široký sortiment. Bohužel stejně tak jak lidé na svět přichází, tak se objeví i momenty, kdy z něho odchází. I v této smutné chvíli vám Garden Service může nabídnout své služby.

  • Pohřební věnce Kladno
  • kytice na rakev
  • Smuteční Kytice Kladno
  • a celkovou smuteční výzdobu vám snadno zajistí.

Využijte služby dovozu přímo na místo smutečního obřadu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...