Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jste připraveni na podzim a zimu? Foukaná tepelná izolace je nanesená coby dup

Post date:

Author:

Category:

Až se zima zeptá, co jste dělali v létě… Víte už, co odpovíte? Máte nachystané dříví na otop? Pokud topíte plynem nebo jinak než tuhými palivy, tato starost vám odpadá. Ovšem i špatně zaizolovaný dům se bude vytápět hůř a dráž než objekt s ideální izolací. Chcete-li ušetřit nemalé peníze za energie, vytápění, a ještě prodloužit životnost fasády, základů, celkové budovy, nezbude vám nic jiného než se pustit do zateplení. Perfektní zateplení budovy bez vyměněných oken a zrealizované izolace není možné. Pokud budete přemýšlet nad způsobem izolace ještě před finálním zateplením, jistě vám vytanou na mysl různé možnosti izolantů. Přijatelným řešením je foukaná tepelná izolace. Nanáší se snadným způsobem – pomocí speciálního přístroje, jenž izolační hmotu fouká na daná místa – celé plochy, nebo do těžce přístupných míst.

Na výběr máte celulózové nebo minerální izolace

Mezi foukanými izolanty jsou rozdíly v materiálech. Jelikož způsob realizování je stejný – foukáním, existují víceméně dva typy izolačních materií. Celulózová izolace se hodí při rekonstrukcích starších objektů i na novostavbách, aplikuje se tam, kde jsou tepelné mosty nebo nedostatečně zaizolované prostory. Minerální izolace je zhotovena ze speciálních vláken spojených s granulátem, vnikne do podkroví, střech, stěn, příček a podhledů. Jelikož je minerální vlákno stabilní i při teplotě kolem 600 °C, je stabilní ve svých vlastnostech i po mnoha letech.

Ceník foukané izolace se liší podle typu izolace a spotřeby použitého materiálu

Koho zajímá konkrétní ceník foukané izolace, může se nezávazně informovat přes formulář na webu Foukane-izolace-tz.cz. Obecně ale platí jednotná cena 900 Kč za metr krychlový. Výsledná suma je odvislá od typu prováděné izolace, spotřeby použitého materiálu, náročnosti prostředí, kde se budou práce realizovat, a lokalitě.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!