Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jakou kabelku na letní festival?

Post date:

Author:

Category:

Sezóna letních festivalů je v plném proudu a možná už některá z vás nějaký ten přežila, nebo naopak ještě se chystáte. Zatímco kdysi bylo v Čechách jen pár festivalů, tak nyní je jimi zahlceny celé léto a někdy si neumím vybrat. Důležité je však to, aby s námi šla skvělá partie, při níž se umíme dobře odvázat a pobavit. Kromě hudby je právě toto na festivalu velmi podstatné. Často si vybíráme festivaly i podle toho, kdo tam vystupuje. Tedy vždy upřednostníme festival, který je zaměřen na hudbu, kterou posloucháme a vystupují na něm interpreti, jejichž obdivujeme. Když jsme se už pro nějaký ten festival rozhodli, jakou koženou kabelku, resp. který kožený doplněk je na festival ten pravý?

Kožená kabelka

Vzít si koženou kabelku na letní festival je dobrá volba. Hlavně proto, že bude trendy a budeme v ní nosit vše potřebné, bez čeho se na festivalu nevím obejít. Určitě jsou podstatné věci jako peněženka, klíče, hygienické potřeby, kosmetika a nějaká láhev s vodou na osvěžení. Mnoho lidí tam má dalších pět set nepotřebných věcí, které prostě nemůže nechat doma. Tedy tomu třeba přizpůsobit i kabelku. Důležité při kožené kabelce je uvědomění si toho, že kabelka na festivalu musí dříve splňovat účel, jak být okrasou. Tedy sáhněte hlavně po modelech, které jsou lehké, protože budete mít tuto váhu po celou dobu na sobě. Dále si pořiďte model crossbody, abyste mohli i zahýbat a zatančit si, tedy můžete ji mít přes sebe přehozenou a nebude vám padat z ramene. Ideální kabelka je hlavně sportovní stredna crossbody.

Kožený batoh

Velmi ideální je i v tomto případě kožený batoh. Je to proto, že opravdu nezatěžuje v žádném případě ramena a ruce jsou volné. Také umí toho opravdu hodně směstnat, tedy se nemusíme v žádném případě bát, že něco si tam nevezmeme. Také, pokud chci na festivalu vypadat trendy, tak určitě s koženým batohem takový efekt dosáhneme. Batohy jsou v současnosti velmi trendy a nosí je všechny věkové kategorie. Na internetu máme velký výběr a také si můžeme vybírat z různých barev, velikostí, střihů a značek. Jedině negativum koženého batohu je to, že když ho máme vzadu na ramenou, může být snadno přístupný krádeži. Ideální je v tomto případě i batoh a kabelka v jednom, který nabízí mnoho e-shopů. Jde vlastně o batoh a ten s dá v případě potřeby přeměnit na kabelku, kterou si můžeme dát přes rameno a tím pádem máte věci pod kontrolou.

Kožená ledvinka

Pokud nejste typ, který potřebuje na festival toho hodně, tak ve vašem případě je ideální doplněk kožená ledvinka. Tento kousek je v současné době velký trend a můžeme ho vídat častěji a častěji na ulicích. Na festival je přímo ideální, protože máte své věci pod kontrolou tak, že si koženou ledvinku dáte přes prsa a tak se nemusíte bát o své drahocennosti. Právě tento kousek padne ke každému typu oblečení od sukně po kalhoty či kraťasy. Určitě sáhněte i po tomto kousku, nevyužijete ho jen čistě na festival. Stane se vaším opravdovým společníkem při každé příležitosti.

V dnešním článku jsme vám ukázali, jaké kožené tašky si lze vzít na festival. Současné obchody nám toho nabízejí opravdu hodně, proto je někdy těžké si vybrat. Je však naslouchat vlastním potřebám a tomu, co je pro nás prvořadé si vzít. Užijte si tedy ještě nadcházející festivaly v pohodě a nezatěžujte přitom svá ramena a ruce. Jak můžete vidět, je toho opravdu mnohem více na výběr.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!