Pondělí, 28 září, 2020
- Komerční sdělení -

Garden Service- pěstování a prodej rostlin i floristika

Post date:

Author:

Category:

Garden Service je květinářstvím z Kladna, které nabízí zákazníkům velice komplexní služby, co se týká zahradnictví. Především se ale jedná o prodej rostlin a výrobu nejrůznějších dekorací a floristických produktů. Jednou z priorit tohoto květinářství v Kladně je dodávka pouze čerstvých rostlin a jejich dokonalé uskladnění. Nestane se vám, že byste byli zklamáni uvadlými květinami.

Neobyčejné vazby nejen z květin

Garden Service je firmou, která se specializuje na různé formy květinových vazeb, kdy každá z nich je originální, při tom dodržuje určité koncepty. Kromě květin ale místní floristé používají další dekorativní i obyčejné předměty, například cigarety, párky, či lízátka, z nich vytváří neobyčejné vazby pro ty odvážnější a pro recesisty.

Smuteční vazby

Květinářství Kladno se věnuje tvorbě nápaditých vazeb v mnoha podobách a v podstatě každý kousek bude v něčem jedinečný. Zapomeňte na šablonovitou výrobu a připravte se na něco nového. Mezi nejčastěji poptávané smuteční vazby pak samozřejmě patří smuteční věnce Kladno a smuteční kytice Kladno. Ty se mohou dosti podobat, ale hlavní rozdíl je v tom, že věnec je kruhem s otvorem uprostřed, zatímco smuteční kytice Kladno je plná.

Jako smuteční vazba se pak dá použít rovněž běžná kytice z květin, které jsou umístěny ve váze, nabízí se různě dekorované svícny a další smuteční vazby na hřbitov a také pro příležitost pohřbu, možná jste se setkali také se žardýnkami, což jsou takové menší kytice zasazené do určité nádoby.

Radostnější události- svatby a oslavy

Ale pojďme k poněkud radostnějšímu tématu, a sice ke květinovým vazbám pro takové události, jako je svatba, oslava narozenin, či pouhá narozeninová párty. Využijte svatební dekorace Kladno a postarejte se o to, aby svatba byla nezapomenutelná. Svatební výzdoba v Kladně i jinde bude na jedničku pouze tehdy, když si zvolíte spolupráci s profesionálními floristy.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...