Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Dětský ráj vám nabídne Pidisvět

Post date:

Author:

Category:

Dětský koutek potřebuje každé dítko. Má tam svůj ráj a své místo, kde si může hrát, kam si může zalézt. Vlastně každý z nás potřebuje občas takový prostor, kam se může schovat. Pokojík, aby se tam naše ratolest cítila dobře, je zapotřebí příjemně zařídit. S Pidisvětem můžete vybírat dětské závěsy, dětské samolepky na zeď, ale i dětské povlečení do postýlky nebo dětské prostěradlo.

Připravme se na spinkání!

Postýlka představuje místo, kde bude vaše dítě, jistě při nejmenším na začátku, trávit nejvíce času. Prostěradla do dětské postýlky sladíte snadno s celým designem pokojíku. V nabídce jsou rozměry různých velikostí.

Vybírejte:

  • dětské prostěradlo 60×120 cm
  • dětské prostěradlo 160×70 cm
  • dětské prostěradlo 160×80 cm

Prostěradlo dětské je vyrobeno z kvalitních materiálů, najdete zde i nepromokavé varianty či chrániče matrace.

K prostěradlu je zapotřebí doplnit dětské povlečení. Děti milují motivy svých hrdinů. Mohou tak být každou chvíli s nimi. Povlečení je veselé a hravé.

Jdeme se koupat

V letním období se děti neobejdou bez vody. Pak ale dejte pozor, aby vám neprochladly. Můžete jim dát kvalitní dětské osušky ze 100 % bavlny. Ideální právě na po bazénové radovánky jsou ponča. Děti zůstanou v teple a neprochladnou. Najdete zde skvělé dětské motivy. Dětské osušky s obrázky nabídnou třeba princezny, vláček Tomáš či Peppa Pig. Vybírat samozřejmě můžete i pro starší děti zvířátka nebo fotbalové motivy.

Doplňky oživí pokojík

Pokojík výborně ozdobí dětské závěsy do pokojíčku, dětské tapety či samolepky. Rozveselit můžete místnost krtkem nebo autíčky či kytičkami. Podobně i pak doladit dětské záclony a závěsy do dětského pokoje. Interiér dokonale oživí dětské samolepky na stěnu. Nepřeberné množství vám umožní velký výběr jak pro holky, tak pro kluky.

Pidisvět vás provede zemí pro děti!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!