Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Co nosíme ve své kožené kabelc

Post date:

Author:

Category:

Každá žena vlastní, respektive by měla vlastnit alespoň jednu koženou kabelku. Skupina žen inklinuje k větším koženým kabelkám, které toho hodně směstnají. Jiné ženy zase mají rády malé kožené kabelky nebo sahají hlavně po středních kabelkách. Jsou ženy, které mají rády všechny velikosti kabelek a důležitý je pro ně tvar a barva. To je však jedno, důležité přece je, co v kabelce máme. V dnešním článku se dozvíte, co má téměř každá žena ve své kabelce. Je to tak i u vás?

Tak jako kabelku, tak určitě každá žena vlastní i peněženku. Je to prostě nutnost. Do peněženky si odkládáme naše peníze, doklady, fotky, vizitky … 

Některé dámy vlastní kromě peněženky i zvlášť pouzdro na doklady, což je velmi dobrý nápad, protože zloději jdou většinou po peněženkách, ve kterých se nacházejí peníze. Tak vám zůstanou doklady nedotčené a vy tak nemusíte vynaložit čas na jejich vyřizování. Vyplatí se v tomto případě i investovat do kvality a tak si zakoupit peněženku z pravé kůže. Kožená peněženka vypadá dlouhá léta dobře a vy tak určitě nebudete litovat její investici.

Další nezbytnou součástí kabelky jsou klíče. Klíče od práce, od našeho domu, auta, bytu … Na nich nosíme různé klíčenky, které jistým způsobem něco pro nás znamenají. Nějaké vzpomínky, dárky, většinou příjemné věci. 

Mnohé kožené kvalitní kabelky mají uvnitř i koženou sponu, kde si můžeme své klíče zavěsit a tak nemusíme před dveřmi našeho domu hledat a hledat klíče, které jsou ztraceny mezi ostatními věcmi. Je to velmi praktická věc, protože se nemusíme vůbec obávat, že klíče někde zapomeneme, či přinejhorším ztratíme.

Mobil je určitě další součást naší kabelky. Žijeme v době, kdy se bez mobilu neobejdeme, respektive žijeme podle hesla: bez mobilu ani na krok. Proto je určitě součástí každé dámy ve své kožené kabelce

Výrobci myslí i na tento trend a mnoho kabelek již disponuje zvláštními kapsami na mobil, kde si ho můžeme vložit a tak nemusíme podobně jako klíče hledat, když nám všemožně vyzvání.

Myslíme si, že určitě každá žena mě ve své kabelce vržené něco ze své kosmetiky. Většinou je to rtěnka, nějaká tvářenka a pudr, případně deodorant. 

Jsou i dámy, které nosí ve své kabelce celou kosmetickou taštičku, která obsahuje věci, bez kterých nemohou jít ani na krok. Toto vše však záleží i od samotné ženy a od jejích potřeb. Někdy nosit s sebou celou kosmetickou výbavu není až tak dobrý nápad.

V kabelce nejedné ženy najdeme leccos. Náš seznam ukázal, co nejnutnější kabelky obsahují a někteří výrobci na to už samozřejmě myslí a tak jejich vnitřek přizpůsobují potřebám každé ženy. Milé dámy, co nosíte ve svých kabelkách vy? Zmínili jsme všechno, nebo tam nosíte ještě nějaké jiné důležité věci, které musí být vždy s vámi?

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!