Středa, 23 září, 2020
- Komerční sdělení -

Co na sebe kvalitní? Kožené kabelky od Emotys.cz

Post date:

Author:

Category:

Občas nastane určitě otázka, co si máme pořídit do našeho šatníku jako kvalitní věc. Jsou lidé, kteří jsou od hlavy až po paty oděné v kvalitních věcech a tvrdí o sobě, že jiné věci by si na sebe ani nedaly. Musí však disponovat i určitým finančním zabezpečením, protože kvalitní věci něco stojí. Pak je tu druhá skupina, která tvrdí, že kvalitní věci nejsou pro ně prioritou, jednoduše do této oblasti neinvestují a často převládá kvantita nad kvalitou. Třetí skupinu tvoří lidé, kteří nosí kvalitní jen určité věci, které považujeme za nezbytnost. Této skupině se budu věnovat v dnešním článku. My si dnes ukážeme, do jakého oblečení se vyplatí investovat.

Boty

Boty jsou jednoznačně vítězem, do kterých se vyplatí i musí investovat. Jelikož nohy jsou dennodenně namáhané, tak vyžadují i kvalitní obuv. Není to jen nějaký prožitek. Právě kvalitní boty nám zajistí, abychom se cítili pohodlně. Nejnovější výzkumy dokazují, že kvalitní obuv nám pomáhá zmírnit i bolesti páteře. Je to proto, že nohy jsou základním článkem našeho postoje a od toho se odvíjí celé naše postavení těla. Takže netřeba na to zapomínat a mít ve svém šatníku kvalitní boty, které nosíte nejčastěji. Netvrdíme, že všechny boty musí být 100% drahé a kvalitní. Občas můžeme sáhnout po levných imidžových botách, ale opravdu nejsou vhodné pro dlouhé a běžné nošení.

Kožená kabelka

Investice do kožené kabelky nám přijde také jako výhodná a výnosná koupě. Je to proto, že kvalita kožené kabelky nám vydrží roky a my tak nemusíme každou chvíli uvažovat nad koupí nové kabelky, na níž bude o chvíli pozorovat stopy nošení. Kožené kabelky se vyznačují svou nadčasovostí a kvalitou, kterou je znát na první pohled, ale i po letech nošení. Také netvrdíme, aby váš šatník obsahoval jen dražší kožené kabelky. Určitě si však pořiďte minimálně jednu, kterou budete nosit nejčastěji. Protože levné kabelky jsou rychle opotřebované a to nevypadá na pěkné dáme dobře.

Kožená peněženka

Tak jako při kabelce, tak i při peněžence platí stejně, že nekvalitní a levná peněženka se velmi rychle opotřebuje a ošoupe. Jelikož peněženku nosíme dennodenně tutéž, málokdy ji vyměňujeme za jinou, tak investice do kožené a kvalitní peněženky považujeme za samozřejmost. Je to proto, že se jí reprezentujeme při každém placení v obchodě. Není opravdu pěkný pohled na ošoupanou peněženku. A další věc, kožené peněženky vám vydrží velmi dlouho, takže investice do ní se vám vrátí velmi rychle.

Milé dámy, uvedli jsme vám malý základ věcí, které určitě považujeme za ty, které musí být kvalitní a alespoň jednu z každé kategorie byste měli mít ve svém šatníku. Není toho mnoho a proto si myslíme, že někdy se vyplatí investovat, protože se vám to určitě na dané věci rychle vrátí. Tedy myslete na kvalitu a ne vždy na kvantitu.

Zdroj obrázků: www.google. cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...