Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Americká oděvní značka Guess, to jsou i pánská trička Guess

Post date:

Author:

Category:

Americkou oděvní značku Guess mnohým z vás určitě netřeba představovat. Oblečení (pánská trička Guess, pánské mikiny Guess, pánské funkční oblečení Guess, pánské kraťasy Guess), módní doplňky a parfémy – toto vše Guess nabízí v té nejvyšší kvalitě. Pokud jde o oděvy, nabízí je Guess jako tři skupiny:

  • v první řadě jde o nespoutanou a sexy americkou módu;
  • dále je to Marciano, značka která se snaží být co nejvíce ženská a trendy;
  • a nakonec G by Guess, což je vysoce stylová móda.

Guess začínalo hlavně s navrhováním a prodejem džínů. Dnes jde o nejprodávanější značku džínových oděvů vůbec. V ústraní nestojí ani již zmíněná pánská trička Guess, pánské mikiny Guess, pánské funkční oblečení Guess, pánské kraťasy Guess.

Komplexní paleta oblečení pro muže, ženy i děti

Také GANT nabízí kompletní paletu oblečení pro muže (pánská trička Gant, pánské mikiny a svetry Gant, pánské funkční oblečení Gant, pánské kraťasy Gant, pánské plavky Gant), ženy a děti. Kolekce sestává ze tří různých linií, z nichž každá je určena jinému typu zákazníků či jejich potřeb. Všechny však zůstávají věrné charakteristické nenucené eleganci a nadčasovosti.

  • Pro linii GNH (Gant New Haven) jsou charakteristické zářivé a pastelové barvy. Je spojením univerzálního stylu se smyslem pro módu velkoměsta.
  • Druhou linií je Ruggeri. Oblečení je určeno pro mladé sebejisté lidi, kteří v něm zvýrazní svou jedinečnost.
  • Třetí linii představuje Elliot Gant. Jde o luxusní kolekci s látkami prvotřídní kvality, rafinovaného designu a elegance.

GANT nezapomíná ve svých kolekcích ani na detaily, jakými jsou různé doplňky (šály, kravaty, opasky, tašky). Kromě oblečení nabízí i pánské a dámské náramkové hodinky.

Pánské zrcadlové sluneční brýle

Pánské oblečení značky Gant a značky Guess doplňte slunečními brýlemi Diesel, či dalšími stylovými doplňky. Vše najdete v e-shopu rednox.cz. Ať už je váš outfit spíše zimní a vy nosíte pánské mikiny a svetry, nebo naopak letní, sluneční brýle budou chránit zrak před dotěrným sluncem.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!