Pátek, Říjen 23, 2020
- Komerční sdělení -

Americká oděvní značka Guess, to jsou i pánská trička Guess

Post date:

Author:

Category:

Americkou oděvní značku Guess mnohým z vás určitě netřeba představovat. Oblečení (pánská trička Guess, pánské mikiny Guess, pánské funkční oblečení Guess, pánské kraťasy Guess), módní doplňky a parfémy – toto vše Guess nabízí v té nejvyšší kvalitě. Pokud jde o oděvy, nabízí je Guess jako tři skupiny:

  • v první řadě jde o nespoutanou a sexy americkou módu;
  • dále je to Marciano, značka která se snaží být co nejvíce ženská a trendy;
  • a nakonec G by Guess, což je vysoce stylová móda.

Guess začínalo hlavně s navrhováním a prodejem džínů. Dnes jde o nejprodávanější značku džínových oděvů vůbec. V ústraní nestojí ani již zmíněná pánská trička Guess, pánské mikiny Guess, pánské funkční oblečení Guess, pánské kraťasy Guess.

Komplexní paleta oblečení pro muže, ženy i děti

Také GANT nabízí kompletní paletu oblečení pro muže (pánská trička Gant, pánské mikiny a svetry Gant, pánské funkční oblečení Gant, pánské kraťasy Gant, pánské plavky Gant), ženy a děti. Kolekce sestává ze tří různých linií, z nichž každá je určena jinému typu zákazníků či jejich potřeb. Všechny však zůstávají věrné charakteristické nenucené eleganci a nadčasovosti.

  • Pro linii GNH (Gant New Haven) jsou charakteristické zářivé a pastelové barvy. Je spojením univerzálního stylu se smyslem pro módu velkoměsta.
  • Druhou linií je Ruggeri. Oblečení je určeno pro mladé sebejisté lidi, kteří v něm zvýrazní svou jedinečnost.
  • Třetí linii představuje Elliot Gant. Jde o luxusní kolekci s látkami prvotřídní kvality, rafinovaného designu a elegance.

GANT nezapomíná ve svých kolekcích ani na detaily, jakými jsou různé doplňky (šály, kravaty, opasky, tašky). Kromě oblečení nabízí i pánské a dámské náramkové hodinky.

Pánské zrcadlové sluneční brýle

Pánské oblečení značky Gant a značky Guess doplňte slunečními brýlemi Diesel, či dalšími stylovými doplňky. Vše najdete v e-shopu rednox.cz. Ať už je váš outfit spíše zimní a vy nosíte pánské mikiny a svetry, nebo naopak letní, sluneční brýle budou chránit zrak před dotěrným sluncem.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...