Pátek, Říjen 23, 2020
- Komerční sdělení -

Vánoce ve stínu palem – 3 destinace, kam se vydat

Post date:

Author:

Category:

Vánoce by měly být svátky klidu, míru a pohody. Ne vždy tomu ale tak je, mnozí z nás jsou ve stresu a ve shonu, aby všechno stihli a všechno bylo dokonalé. Co takhle pro jednou od všeho utéct někam do klidu a strávit letos Vánoce jinak – ve stínu palem, v teple, u moře? Víte, kam se za tím vším vydat?

Egypt

Mezi tradičně nejoblíbenější dovolenkovou destinaci Čechů patří Egypt. Turistická letoviska jako MarsaAlam nebo Hurghada se těší velké popularitě v létě, v zimě – a to nejen proto, že zájezdy sem seženete za výhodnou cenu. Díky příjemným teplotám si tady do sytosti užijete koupání v moři, šnorchlování i opalování na lehátku. Vydat se ale můžete i na některý z poznávacích zájezdů, na rozdíl od léta, kdy hodnoty na teploměru atakují klidně i padesáti stupňovou hranici, si cestování a úchvatné stavby starověkých civilizací opravdu užijete.

Spojené arabské emiráty

Nepříliš vzdálenou exotiku pak představují Spojené arabské emiráty. Turisty lákají především zájezdy do Dubaje, která nabízí kromě překrásných pláží pokrytých bílým pískem také mrakodrapy nepředstavitelných rozměrů, včetně nejvyšší budovy světa, nejluxusnější hotely, obrovskou zpívající fontánu či největší nákupní centrum na světě. Zkrátka, zážitků si odtud přivezete víc než dost. V některém z mnoha zábavních parků se zabaví i vaše děti. Mějte ovšem na paměti, že do tohoto pulzujícího města se v období svátků chystají desetitisíce lidí z nejrůznějších koutů světa, hotely jsou tedy brzy vyprodané.

Kanárské ostrovy

Užívat si o Vánocích slunce a teplého počasí však můžete, aniž byste museli vycestovat mimo Evropu. Kanárské ostrovy představují jedinečný španělský klenot v Atlantickém oceánu. Ostrovy věčného jara, jak bývají někdy označovány, vás i v prosinci přivítají příjemnými teplotami, které neklesají pod dvacet stupňů. Velké popularitě se těší hlavně Tenerife, který nabízí od všeho trochu. Obdivovat tady můžete mohutné hory, sopky, národní park i pláže s bílým či tmavým pískem. Na své si tady přijdou nejen příznivci pasivního odpočinku, ale i ti, kteří nevydrží dlouho lenošit na lehátku s drinkem v ruce. Stačí si nazout pohorky a vyrazit na pěší túru. Tak užijte si letos Štědrý den jinak, než jste zvyklí!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...