Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Jak vám koupě zájezdu již nyní usnadní život

Post date:

Author:

Category:

Zařízení dovolené může být stresující. Máme pro vás způsob, jak se tomuto nepotřebnému stresu vyhnout. Jmenuje se: dovolená first minute! Nemáte s brzkým nákupem dovolené zkušenosti nebo neznáte její výhody? Pak je tento text právě pro vás.

Nejširší výběr a nejlepší místa

Již v průběhu objednání zjistíte, že se dovolená first minute vyplatí. Nabídka cestovních kanceláří je na začátku prodeje nejširší – v nabídce najdete i velmi oblíbená ubytování, hotely a apartmány blízko pláže a v nich pokoje s výhledem na moře. Pokud váháte, jaké ubytování vybrat, pak doporučujeme kontaktovat pracovníky cestovních kanceláří a jednoduše si nechat pomoci. Na začátku sezóny bývá jejich program volnější a mají proto více času věnovat se zákazníkům.

TIP: Vyberte si dovolenou first minute již nyní: o dovolenou v Řecku, Bulharsku, na Maltě a Sicílii je velký zájem!

Nejlepší ceny a spousta výhod

Co se týče nabídky, výhoda není jen v širokém výběru, ale také v cenách. Cena first minute zájezdů je oproti běžným cenám výrazně nižší, plus k ní cestovky nabízí spoustu bonusů. Z hlediska cen oceníte například systém záloh, díky němuž nemusíte zaplatit celou cenu zájezdu naráz. Cestovní kanceláře Viamare a VTT vám například umožňují zaplatit na některé zájezdy jen zálohu 1500 Kč za osobu (minimálně však 4000 Kč na jednu smlouvu) s tím, že zbývající část doplatíte postupně po novém roce a před zájezdem. Menší zátěž pro vás rozpočet a více radosti pod stromečkem!

Klidné přípravy a dovolená bez starostí

Každá dovolená vyžaduje nějaké přípravy – je třeba domluvit si dovolenou v práci, sbalit se, vyměnit peníze, zajistit si pojištění nebo naplánovat cestu na letiště. I s tímto vám mohou zájezdy first minute pomoci. Jak je to možné? Pokud si objednáte dovolenou již nyní, v rámci bonusů můžete od cestovky dostat pojištění zdarma, svoz na letiště nebo parkování na letišti zdarma. V práci si dovolenou naplánujete dostatečně dopředu a nebudete se tak muset stresovat s dovolenou last minute na poslední chvíli.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!