Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Úklid levou zadní? Objevte chytré úklidové pomůcky

Post date:

Author:

Category:

Věděli jste, že generace našich babiček věnovala úklidu padesát až šedesát hodin týdně? Že si nedovedete představit, že byste tolik času věnovali úklidu i dnes? Ani nemusíte, díky nejnovějším úklidovým pomůckám a prostředkům zvládnete úklid rychleji než kdy dříve. Pojďme se podívat na to, jak si zjednodušit úklid podlahy, mytí oken, praní a sušení a představit si praktické vychytávky značek Leifheit a Vileda.

Úklid podlahy několika tahy

Úklid značně urychlíte, když si předem připravíte vše potřebné pro práci, nejdříve ukliďte prach a až potom se pusťte do mytí podlahy.  Abyste eliminovali prach, je nezbytné podlahu vysát a až následně ji vytřít. Před vysáváním a vytíráním odstraňte všechny překážky. Základem vytírání podlah je kvalitní mop. A věřte, že rozdíl mezi kvalitním a nekvalitním mopem je opravdu značný. Krok vedle neuděláte s mopem značek Leifheit a Vileda. Mopy Leifheit a Vileda jsou produkty prémiové kvality, promyšlené do posledního detailu, díky kterým dosáhnete při úklidu podlah dokonalé čistoty.

TIP: Úklidová sada Leifheit TWIST SYSTEM NEW XL

Se všemi typy podlah si snadno poradí úklidový set pro mytí podlah bez kontaktu rukou a špinavé vody. Jeho předností je rotační systém umístěný přímo v držadle, velká rotační komora i univerzální 20l vědro se dvěma držadly.

Mytí oken snadno a rychle

Patříte k těm, pro které znamená umývání oken noční můru? Pak byste asi měli vědět, že můžete docílit dokonale lesklých oken rychleji, než se vám kdy zdálo. Zapomeňte na kbelíky s vodou, čistící přípravky a rukavice a vsaďte na moderní čističe a vysavače oken značek Leifheit a Vileda, které okna umyjí i vyleští několika tahy.

TIP: SADA vysavače na okna Leifheit WINDOW CLEANER

Osvědčil se vám vysavač na podlahy? Pak si zamilujete i vysavač na okna Leifheit, který přináší inovativní čištění oken díky elektrickému odsávání vody. Práci vám výrazně ulehčí nejen při umývání oken, je určený i na zrcadla, sprchové kouty a kachličky.

Žehlení může být hračka

Jak se postavit žehlení čelem? Nejdříve si prádlo roztřiďte podle toho, z jakého materiálu je vyrobeno, každý totiž vyžaduje jinou teplotu. Máte roztřízeno? Nezapomeňte si správně nastavit žehlicí prkno, aby vás nebolela záda. Správná výška je taková, kdy na něj položíte dlaně bez toho, abyste ohnuli záda a paže. Důležitý je také výběr světlého a vzdušného místa s prostorem na vyžehlené prádlo. Žehlení vám může usnadnit aviváž a prací prášek, který snižuje mačkavost prádla, práci vám také zjednoduší žehlicí prkna Leifheit. Důležité jsou také tahy žehličkou, místo kruhů jí pohybujte nahoru a dolů, čímž zamezíte poškození prádla.  

TIP: Žehlicí prkno Leifheit

Chtěli byste si žehlení urychlit o 33 % a výrazně ho zjednodušit? Pak si vás získá žehlicí prkno AirBoard Compact L Plus NF, které přináší technologii thermo-reflect, kde se pára a teplo odráží a prádlo je žehlené seshora i zespoda.

Sušení nikdy nebylo snadnější

Na sušení prádla si vyberte dobře větranou a vytápěnou místnost s nízkou vlhkostí, sušák nestavte přímo ke stěně, ale tak, aby kolem něj mohl proudit vzduch. Prádlo také neumisťujte příliš blízko k topení, protože by mohlo dojít ke vzniku plísně. Důležitý je také výběr kvalitního sušáku na prádlo. Výběr je velký, sušáky se dělí na venkovní a vnitřní. Mezi venkovními najdete otočný sušák na zahradu, ať už mobilní nebo zabudovaný, a výsuvný sušák na balkon instalovaný na stěnu. Vnitřní sušáky se dělí na klasické rozkládací na podlahu, instalované na stěnu a závěsné na topení. Velký výběr nabízí značka Leifheit.

TIP: Sušák na prádlo Leifheit TOWER

Bojujete s nedostatkem místa? Pak je právě pro vás sušák na prádlo Leifheit TOWER jako stvořený. Největší předností tohoto sušáku je skutečnost, že zabírá málo místa a pojme až dvě pračky čistého prádla.

Rozhodli jste se věnovat více času sobě a méně úklidu? Běžte na domacipotreby-franta.cz, kde nyní najdete žehlicí prkna, sušáky, mopy, vysavače na okna a další úklidové pomocníky Leifheit v akci.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!