Pátek, 10 července, 2020
- Komerční sdělení -

Pouze kvalitní peněženka nám bude dlouho sloužit

Post date:

Author:

Category:

Přestože se dá v dnešní době zaplatit kreditní kartou či mobilem peněženky jsou stále nezbytným každodenním praktickým módním doplňkem jak pro pány, tak pro dámy. Nejenže slouží pro uchování hotovosti, mincí, kreditních karet, ale většina z nás má v peněžence i občanský a řidičský průkaz.

Návrháři vědí, že v dnešní době již peněženka není pouze praktickým obalem na peníze a karty, ale že plní i funkci módního doplňku a velmi záleží na kvalitě a značce naší peněženky, protože spousta lidí nás soudí nejen podle kvality a pořizovací hodnoty našich hodinek a oblečení, ale právě podle peněženky.

Při nákupu nové peněženky na to myslete. Platíme s ní několikrát denně a tento malý, ale nezbytný doplněk nás tak reprezentuje nejen v obchodě, ale i na koncertě a na obědě před kolegy z práce. Podle feng-shuei, by měla být peněženka nejlépe červené barvy, aby se u nás penízkům dařilo. Ale nedejte jen na design, prohlédněte si také pečlivě provedení – zejména švy, kvalitu patentů a zipů.

Peněženku si obvykle pořizujete na několik let, a proto by měla být opravdu kvalitní. Nejčastějším a také nejoblíbenějším materiálem je kůže. Výhodou tohoto materiálu je odolnost, měkkost a dlouhá trvanlivost. Dámská peněženka kožená je k dostání v mnoha různých barvách a provedeních, lze sehnat i růžové dámské kožené peněženky.


Pánská peněženka kožená je k dostání většinou pouze v obvyklých konzervativních barvách – černé, šedé, hnědé a tmavě modré. Pánové neradi při výběru peněženky experimentují s barvami.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív,...

Cestování po Česku? Navštívit Karlštejn by měl jednou za život každý!

A nejvhodnější čas je právě letos, protože letošní rok patří výletům po Česku. Už víte, kam vyrazíte s rodinou o prázdninách? Místem, které...

Klíšťata: věčný problém teplé sezony

Jakmile se začne oteplovat a procházky se začnou prodlůžovat, přichází na řadu tradiční problém – klíšťata. Nejde pouze o nepříjemný zážitek z...