Cestování 

Kam za romantikou?

E-zena.cz on Facebook
  • 11
    Shares

Blíží se výročí svatby Vašich rodičů a společně se sourozenci byste jim rádi darovali netradiční dárek? Připravte pro ně překvapení v podobě univerzálního dárkového poukazu od Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy nebo rovnou v podobě letu balónem.

Romantika během letu balónem

Právě tento zážitek v nich může vzbudit vzpomínky na období, kdy se pomalými krůčky seznamovali a nacházeli k sobě cestu blíže a blíže. Let balónem je jedním z nejromantičtějších zážitků, které lze vůbec zažít. Kdo se vydá do výšek několik set metrů zažije svobodu, volnost i pořádnou dávku vzrušení. Z nebeské výšky se naskytne příležitost vidět krásy České republiky. Vydejte se vstříc jedinečným zážitkům a vychutnejte si plnými doušky vyhlídkový let horkovzdušným balónem. Vaše rodiče se budou moci odpoutat od každodenních starostí a prožít výlet snů. Odpoutejte se od každodenních starostí a prožijte výlet snů. Z pestré nabídky Firmy na zážitky si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Vybírat i totiž můžete z několika lokalit České republiky.

Co takhle zkusit tandemový seskok padákem?

Ještě trochu bláznivěji se může jevit tandemový seskok padákem. I při tomto zážitku se vznesete do oblak a zažijete fantastické adrenalinové dobrodružství. Tandemový seskok v Příbrami či Ústeckém kraji poskytuje skvělou příležitost k tomu, jak překonat hranice vlastní odvahy. Krůček po krůčku ji posunete zase o level výše. K tandemovému seskoku navíc není třeba žádného složitého školení ani lékařské prohlídky. Dostanete pouze krátkou instruktáž před samotným seskokem a hned poté na vlastní kůži zakusíte to, co profesionální parašutista.

Related posts