Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Condrosulf 400 mg obsahuje léčivý chondroitin sulfát

Post date:

Author:

Category:

Podíváme-li se blíže na to, co obsahuje podpůrný přípravek Condrosulf 400 mg, je to chondroitin sulfát. Glykosaminoglykan je obsažen ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavek i v dalších pojivových tkáních. Pokud vlivem mnoha okolností u lidí dochází k úbytku mezibuněčné hmoty, či k jejímu vysušování, je třeba dodávat chondroitin sulfát perorálně. Můžeme si připravit výtečný sulc vyvařením vepřových či hovězích chrupavek – oblíbené jsou hlavně vepřové nožičky – anebo látku podávat formou tobolek Condrosulf 400 mg cps.dur. 180.

Tobolky Condrosulf 400 mg cps.dur. 180 se dají užívat dlouhodobě

Doporučí-li vám lékař užívání přípravku Condrosulf 400 mg, neváhejte. Condrosulf 400 mg cps.dur. 180 obsahuje chondritin sulfát, což je glykosaminoglykan nejvíce zastoupený ve strukturách mezibuněčných hmot. Jeho charakteristickou vlastností je schopnost zadržovat vodu, čímž je chrupavce dodávána pružnost a elasticita. Chondroitin sulfát se řadí mezi symptomaticky, pomalu působící léčebné přípravky například při osteoartróze. Při dlouhodobém užívání – například alespoň dva měsíce – má Condrosulf 400 mg cps.dur. 180 příznivé účinky proti bolestem a zánětům při artróze kloubů. Oproti analgetikům a antiflogistikům je účinnost lehce opožděná, proto je třeba užívat tento přípravek několik týdnů.

Výhodou ovšem je, že i při vysazení účinnost léčivé látky přetrvává po několik týdnů. Proto lze na dva měsíce užívání přerušit a následně v něm pokračovat. Condrosulf 400 mg mohou po konzultaci s lékařem či lékárníkem užívat dospělé osoby starší 18 let, pro děti a mládež není určen. Rovněž těhotné a kojící ženy by se pro užívání přípravku Condrosulf 400 mg cps.dur. 180 měly rozhodnout v součinnosti s ošetřujícím lékařem. Nezapomeňte, že při užívání přípravku je zapovězeno pití alkoholu – mohli byste si poškodit játra!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!