Čtvrtek, 2 července, 2020
- Komerční sdělení -

Blíží se baby shower a jste zváni? Víme, jaké dárky se hodí přinést

Post date:

Author:

Category:

Pokud se blíží narození miminka, maminky ve většině případů pořádají takzvaný baby shower, což je dárková akce, která je oblíbená nejen u nás, ale hlavně v zahraničí. U nás samozřejmě dlouho známá nebyla, ale když se začala tato dárková akce objevovat v amerických seriálech a filmech, najednou se i české nastávající maminky rozhodly, že ji budou organizovat (nebo že takovou akci zorganizují budoucím maminkám jejich nejbližší přítelkyně). Během této dárkové akce se oslavuje nejen blížící se příchod miminka na svět, ale také přechod ženy na matku, což je důležitý milník v životě žen. Pokud jste na takovou akci zvaní, doporučujeme nikdy nechodit s prázdnou. 

Jak jsme zmínili, jedná se o dárkovou akci, na kterou se skutečně s prázdnou chodit nemá. Cílem této akce je dát či darovat nastávající mamince to, co by mohla ocenit po příchodu miminka. Dárky musí být skutečně spojené s prvními dny s miminkem, nemělo by se jednat o osobní dárky, jako jsou třeba bonboniéry nebo lístky na koncert. Při výběru dárků na to, prosím, myslete. 

Jaké konkrétní dárky přinést?

Možná vás charakter dárků trochu překvapil nebo zklamal. Měli jste možná vybraný skvělý dárek, ale jeho charakter se trochu liší od toho, jaký by měl mít. A tak si tedy nevíte rady s tím, co nastávající mamince koupit. A my s tím ostatně poradíme. 

Ideální jsou takové dárky, které jsou složené z potřebných věcí. Oceňují se a hodí se zejména kojenecké láhve, dečky, také plenky, které mohou být klidně v podobě plenkového dortu. 

Když nevíte, kupte dárkový koš pro miminko

Pokud si nejste jistí dárkem, nikdy nic nezkazíte, pokud nastávající mamince přinesete dárkový koš pro miminko. Ten je dnes k dostání různě v obchodech, firmy si totiž jsou vědomé toho, jak oblíbená akce zvaná baby shower je. A tak na pulty obchodů přináší už hotové dárkové koše, které obsahují vše, co by nastávající maminka mohla po porodu ocenit.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív,...

Cestování po Česku? Navštívit Karlštejn by měl jednou za život každý!

A nejvhodnější čas je právě letos, protože letošní rok patří výletům po Česku. Už víte, kam vyrazíte s rodinou o prázdninách? Místem, které...

Klíšťata: věčný problém teplé sezony

Jakmile se začne oteplovat a procházky se začnou prodlůžovat, přichází na řadu tradiční problém – klíšťata. Nejde pouze o nepříjemný zážitek z...